dr Barbara Kuczek-Cybulska

Neurolog dziecięcy

2,9

Odradzam styczność z doktor. Osoba mi bliska kilka razy została przewieziona do szpitala karetką po utracie przytomności. Diagnoza doktor: STRES. Wszystko tłumaczy stresem. Ma czelność jeszcze krzyczeć na matkę pacjenta, ironizować. Zachowanie karygodne.

Odradzam styczność z doktor.

Lekarz nie posiadający kompetencji , brak podejścia do dziecka , opryskliwa , niemiła , każda prośba wykonywana z łaską , nie pamięta pacjenta a tym bardziej jego historii choroby, rzucająca diagnozy wyssane z palca bez niezbędnych badań. Nie polecam a wręcz ostrzegam przed tym lekarzem.

Okropna kobieta,nie przyjęła nas na oddział ze skierowaniem,robiła wyrzuty,że szpital zadłuzony,nie wrażliwa,nie miła,okropnie się zachowywała,nie chodzcie do tej kobiety!

Pani doktor poświęca pacjentowi dużo czasu i traktuje każdego pacjenta indywidualnie. Ma doskonałą pamięć do pacjentów i ich terapii. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo niesympatyczna, nieuprzejma. Wydała diagnozę o wodoglowiu mojego dziecka bardzo pochopnie bez podstaw medycznych.

dr Cybulska jest wspanialym lekarzem fachowcem mila wrazliwa doskonale rozumiejaca czlowieka jego chorobe starajaca sie w jak najlepszy sposob pomoc jestem jej wdzieczna za wszystko co zrobila dla mojego chorego syna --To lekarz o wielkiej osobowosci wielkiej wrazliwosci i wielkim sercu!!! chyle czola przed pania i pozdrawiam

Dobry neurolog,poświęca pacjętowi odpowiednio dużo czasu.Wzbudza zaufanie.Polecam

Wzbudza zaufanie,poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu

Wzbudza zaufanie,poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu