Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Neurolog dziecięcy Gorzów Wielkopolski

lekarz Jarosław Belon

Neurolog dziecięcy

Poradnia Neurologiczna - Belon, Krynicka, Sobkowiak-Osińska, Lekarze, Spółka Partnerska
Kombatantów 34
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pan doktor z bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta. Zawsze liczy się dobro dziecka. Nie zgadzam się z opiniami że prywatnie jest inne podejście. Zawsze kompleksowo odpowiada na zadawane pytania. Mojemu synkowi bardzo pomógł. Gdy była potrzeba przyjmował nas na cito i nie chciał od nas żadnych pieniędzy. Jest szczery i zawsze mówi konkretnie. Oby takich lekarzy więcej. Dziękuję Panie doktorze za Pana profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Janina Jamrozik

Dowgielewiczowej 15 lok. 3
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor po 5 minutach badania stwierdziła że jest opóźniony umysłowo kiedy zapytałam na jakiej podstawie powiedziała że jest mało samodzielny i ona już takie dzieci widziała. Dodam że syn ma cztery latka i poszłam do neurologa bo zaniepokoilo mnie jego chodzenie na palcach. Powiedziała że neurologicznej jest wszystko ok. Kiedy zapytałam o EEG podała mi numer do kolegi-prywatnie oczywiście i stwierdziła że potem powinnam z synem iść do psychiatry. ...
Opinia dodana przez: anonim

dr Barbara Kuczek-Cybulska

66-400 Gorzów Wielkopolski

Odradzam styczność z doktor. Osoba mi bliska kilka razy została przewieziona do szpitala karetką po utracie przytomności. Diagnoza doktor: STRES. Wszystko tłumaczy stresem. Ma czelność jeszcze krzyczeć na matkę pacjenta, ironizować. Zachowanie karygodne.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Małgorzata Krynicka

Kombatantów 34
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo konkretną, słuchającą pacjenta jeśli czegoś nie wie w trudnym przypadku nie zmyślą a mowi o tym otwarcie i proponuję dodatkowe rozwiązania lub konsultacje.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Danuta Zacharia

Przychodnia Dermatologiczna i Wenerologiczna
Walczaka 2E
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo niesympatyczna pani doktor. Badanie trwało kilka sekund, postawienie pieczątki i podpis trwały dłużej!

lekarz Izabela Sagańska

Dekerta
Gorzów Wielkopolski

Pani doktor była miła i profesjonalna,odpowiedzi były żeczowe i zrozumiałe , dobrze dobrane leki i skierowanie na dalsze badania 😀
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Eugeniusz Raczko

Ośrodek Wczesnej Interwencji
Jana Dekerta 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nieuprzejmy, zarozumiały, beznadziejny lekarz, nie słucha pacjenta, nie pozwala pacjentowi wypowiedzieć się na temat dolegliwości z jakimi się do niego udał, odsyła pacjenta z niczym do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie na rtg czy L4 mimo że stwierdził niezdolności do pracy, nie wystawił zaświadczenia o zakazie dźwigania i z tym również odesłał do lekarza rodzinnego. Mało tego zwraca się do pacjenta " nie gadamy, mnie interesuje co boli i od ...

lekarz Alicja Śliwińska

wróblewskiego
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ostrzeżenie ! Zanim zarejestrujecie się do dr śliwińskiej koniecznie sprawcie opinie na innych portalach - są BARDZO negatywne (jeszcze nigdy w życiu nie widziałem tyłu złych opini o lekarzu !)
Opinia dodana przez: B

lekarz Elżbieta Zienkiewicz

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo nieuprzejma osoba. Zachodzi pytanie czy w ogóle czyta opinie na Swój temat. Nawet jeżeli tak to niczego to nie zmienia, bo obcesowość i brak podejścia do pacjenta który wg. tej Pani jest tylko po to żeby go zbyć i ośmieszyć. Ludzie z dala od takich lekarzy. Podważa opinie innych lekarzy- szok. Pozdrawiam

lekarz Włodzimierz Kuta

Neurolog

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Sienkiewicza 10/11
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nie polecam. Pan doktor po okazaniu wyników stwierdził u mnie migrene po czym przepisał mi leki na padaczkę i lek opioidowy mimo tego zgłaszałam lekarzowi że mam małe dziecko i nie mogę brać tak silnych leków ponieważ jeden z tych leków powoduje senność. Na drugi dzień umówiłam się do innego neurologa i Pani była wszoku jak Pan doktor mógł mi przepisać takie leki.
Opinia dodana przez: Anonim.

lekarz Adrian Żywica

Ośrodek Wczesnej Interwencji