lekarz Jarosław Belon

3,4
3,5
3,3
3,2

Z E RO profesjonalizmu w naszym przypadku!!! Z E R O!!!Gdybym usłała wejście od windy do gabinetu tego lekarza dwusetkami z wizerunkiem Zygmunta I Starego pewnie byłby nieco milszy. Jestem zawiedziona, ale nie skazana na tego lekarza!!! Pierwsza wizyta prywatnie i niedosyt odpowiedzi na zadawane pytania z mojej strony, właściwie to ten pan uzmysłowił mi, że pytać nie wolno - bo to on pytania zadaje, a ja mam grzecznie siedzieć i czekać na ewentualną odpowiedz. Myślałam, że jestem przewrażliwiona, ale kolejna wizyta uświadomiła mi z jakim chamstwem mam do czynienia i że wcale nie jestem przewrażliwiona. Pan Belon ma się za cudotwórcę, pan i władca przyjmuje o ustalonych godzinach, wcześniej nie wolno nawet mrugnąć powieką, bo jaśnie książę się obruszy i jest bardzo zły...wyszłam z poczekalni po niemiłej konfrontacji, poczułam, że w/w potraktował mnie jak papierek z adnotacją która jest już mało ważna i można ją umieśić w śmietniku. Nie polecam na NFZ, ale też BARDZO odradzam prywatnie...Ż E N A D A P A N I E D O K T O R Z E...

Mam mieszane uczucia. Inne podejście do pacjenta prywatnie i na NFZ. Byłam na kilku wizytach(od pół roku do roku życia dziecka) i po którejś padło podejrzenie. Dostałam skierowania, aby potwierdzić diagnozę. Postanowiłam udać się do innego neurologa dziecięcego zasięgnąć opinii. Dziecko w swoim krótkim życiu już dużo wycierpiało i nie chciałam dokładać mu niepotrzebnych stresów. Lekarz rodzinny polecił specjalistę w Nowej Soli z dobrym sprzętem do USG. Dzięki czemu obyło się bez pobytów w szpitalu. Dziecko jest zdrowe, a sugerowana diagnoza to były komplikacje okołoporodowe, z których dziecko wyrosło.

Mam mieszane uczucia. Inne podejście do pacjenta prywatnie i na NFZ.

Nie polecam! Bylam u doktora z malym kilkumiesiecznym dzieckiem, podejrzewal padaczke, lecz wszystkie zrobione badania to wykluczyly. Mimo wszystko zalecil podawanie silnego leku psychotropowego dla kilkumiesiecznego dziecka nie potwierdzajac diagnozy. Na szczescie trafilam do innego specjalisty ktory to wykluczyl i powiedzial ze bez pewnej dianozy nie mozna podawac tak silnego leku! Z tego co pozniej rozmawialam z innymi rodzicami to jako pierwsze zalecenia od razu jest podanie lekarstw;/ Dobrze ze nie podalam tego lekarstwa, nie chce nawet myslec co mogloby sie stac ...

Nie polecam!

Pajac nad pajacami,ma się za Bóg wie kogo, prywatnie tylko szkoda pieniędzy na tego... pytań nie można zadawać bo go to śmieszy,że jak mam czelność jasnego pana pytać,zero szacunku do drugiego człowieka,wredny cham

najlepiej ujmując - BEZ KOMENTARZA ! Sytuacja była taka, że gdybym powierzyła mu Swoje Dziecko w dalszą opiekę, zostałby roślinką, a tak synek rozwija się prawidłowo. Osobiście nie polecę tego pana nikomu.

najlepiej ujmując - BEZ KOMENTARZA !
Osobiście nie polecę tego pana nikomu.

Był jedynym lekarzem, który zdiagnozował u mnie IBS na 10 ,u których byłam w okresie ok 1 rok. Gdyby nie on nie żyłabym normalnie.Nie znam lepszego lekarza - widać, że ma rozległą wiedzę - nie tylko z dziedziny specjalizacji, a pacjent jest dla niego człowiekiem nie kolejną diagnozą.

Dr Jaroslaw Belon to fantastyczny lekarz I cudownie mily czlowiek. Chcialabym aby wszyscy lekarze tacy byli....Polecam z calym sercem!!

Miły, sympatyczny, wyrozumiały i fachowy. Skrupulatnie bada pacjenta. Wykazuje dużą cierpliwość. Jest bardzo opanowany.

Byłam u tego lekarza dwukrotnie. Wizyta na NFZ nieporównywalna do prywatnej, podczas publicznej był nieuprzejmy, chciał jak najszybciej pozbyć się mnie i mojej córki z gabinetu. Udałyśmy się do niego, ponieważ córka nie miała skończonych jeszcze 18lat, więc obejmował nas neurolog dziecięcy. Podczas prywatnej owszem, był miły, zlecił badania, żartował, co nie zmienia faktu, że kompletnie córce nie pomógł, wręcz przeciwnie, na bóle migrenowe przepisał jej leki przeciwpadaczkowe, skutki ich przyjmowania leczone są do teraz. Nie polecam

Bardzo dobry specjalista, rzeczowy i konkretny. Jestem zadowolona z leczenia naszego dziecka.