lekarz Jarosław Belon

Neurolog dziecięcy

Bardzo dobry lekarz. Leczę dziecko już 5 lat u Pana Doktora. Jest profesjonalny, godny polecenia

Chodze do niego z corka chora na ZD 7lat prywatnie,blagalam o rezonans bo dziecko traci przytomnosc,pajac mnie ciagle zbywal.W wielka sobote corke zabrala erka 2lekarzy stwierdzilo ze to atak padaczki.Owszem kiedys byl dobry,teraz to rutyniarz i partacz!!!Nie polecam wrecz odradzam!!

Polecam Pana Doktora gorąco. Rzeczowy, doskonały kontakt z dziećmi. Bardzo pomógł naszej córeczce, leczymy ją u Pana Doktora od wielu lat.

Rewelacyjny lekarz, wzbudza zufanie. Pomógł moim dwóm córeczkom. Bardzo dokładny, rzeczowy i można polegać na jego zdaniu.

Bardzo dobry lekarz. Pomógł nam bardzo w leczeniu naszego synka. Dzięki rozległym kontaktom w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie bardzo szybko ustalono termin poważnego zabiegu neurochirurgicznego, który uratował życie naszego dziecka.

Lekarz, który leci tylko i wyłącznie na swojej opini sprzed kilku lat. Może kiedyś był dobry, tego nie potrafię powiedzieć, ale teraz moim zdaniem to co robi to prawdziwa fuszera. Nie zleca żadnych badań, gdyż według niego są bezpodstawne, a w przypadku mojego synka okazało się, że były bardzo potrzebne aby wdrożyć odpowiednie leczenie. Tylko dzięki mojemu pediatrze, który trzymał rękę na pulsie i nie zgodził się z jego diagnozą moje dziecko trafiło do innego świetnego specjalisty.Pan doktor Belon wygrywa w Gorzowie tym,że praktycznie nie ma innego neurologa dziecięcego w okolicy i większość ludzi jest na niego skazana.My go już omijamy szerokim łukiem.

Bardzo dobry specjalista, pomógł nam wiele. A do tego naprawdę otwarty i ciepły. Nawiązał świetny kontakt z naszym dzieckiem, dzięki czemu nie bało się wizyt u pana doktora. POLECAM!!

BRAK PROFESJONALIZMU !!!!!!!!!! radze omijać tego pana

BRAK PROFESJONALIZMU !!!!!!!!!! radze omijać tego pana

Jesteśmy bardzo zadowoleni z leczenia naszego dziecka.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z leczenia naszego dziecka.

wizyta u lekarza z dzieckiem z objawami padaczki. lekarz nie rozpoznaje nic. cytat: "dla waszego spokoju zróbcie EEG, ale prywatnie. nie dam skierowania bo nie widzę takiej potrzeby". po tygodniu poszliśmy z wynikiem: dignoza - padaczka!! miły, uprzejmy ale zero profesjonalizmu!!

miły, uprzejmy ale zero profesjonalizmu!!