lekarz Jarosław Belon

Neurolog dziecięcy

Był jedynym lekarzem, który zdiagnozował u mnie IBS na 10 ,u których byłam w okresie ok 1 rok. Gdyby nie on nie żyłabym normalnie.Nie znam lepszego lekarza - widać, że ma rozległą wiedzę - nie tylko z dziedziny specjalizacji, a pacjent jest dla niego człowiekiem nie kolejną diagnozą.

Bardzo dobry specjalista, rzeczowy i konkretny. Jestem zadowolona z leczenia naszego dziecka.

Byłam u tego lekarza dwukrotnie. Wizyta na NFZ nieporównywalna do prywatnej, podczas publicznej był nieuprzejmy, chciał jak najszybciej pozbyć się mnie i mojej córki z gabinetu. Udałyśmy się do niego, ponieważ córka nie miała skończonych jeszcze 18lat, więc obejmował nas neurolog dziecięcy. Podczas prywatnej owszem, był miły, zlecił badania, żartował, co nie zmienia faktu, że kompletnie córce nie pomógł, wręcz przeciwnie, na bóle migrenowe przepisał jej leki przeciwpadaczkowe, skutki ich przyjmowania leczone są do teraz. Nie polecam

Jest bardzo dobrym specjalistą polecam.Mamy 4 dzieci i wszystkie są leczone przez doktora naprawde miły i dobry lekarz

|Zdecydowanie odradzam rodzicom, ktorzy szukaja profesjonalisty. Po pierwszej wizycie i duzego niedosytu informacji, zaczelam sama przeczesywac internet, ksiazki, itp. Lekarz strzela z diagnozami to tak jakbym wcale nie byla u lekarza. Gorzow jest niestety skazany na niego, bo nie ma wyboru... Jak komus zalezy i ma mazliwosci powiniem szukac pomocy poza Gorzowem !

Jestem bardzo zadowolona że trafiliśmy akurat na pana doktora-jest on naprawdę wybitnym lekarzem dzięki niemu odkryliśmy rzadka chorobę synka dzięki niemu możemy leczyć dziecko wiedząc co mu naprawdę dolega. Polecam

Córka bardzo poważnie chorowała i nikt poza tym lekarzem tego nie zauważył. Jak już on ja zdiagnozował to wszyscy byli bardzo zaskoczeni powagą sytuacji. Polecam naprawdę pomógł naszemu dziecku!!

naprawde polecam tego lekarza jest wybitnym neurologiem pozdrawiamy rodzice majki

Ten doktor jest do niczego. Nie miły .Nie polecałabym go nikomu

Ten doktor jest do niczego. Nie miły .Nie polecałabym go nikomu

Do pana doktora chodzimy już dobrych kilka lat, już z drugim dzieckiem. Dzięki niemu u pierwszego zdiagnozowano rzadki zespol neurologiczny, poniewaz siostra mieszka w Poznaniu, załatwiła wizytę u Profesora, który potwierdzial diagnoez i byl zdziwiony, ze ktos na to wpadl. polecam!!