lekarz Izabela Sagańska

Neurolog

2,1

Pani doktor była miła i profesjonalna,odpowiedzi były żeczowe i zrozumiałe , dobrze dobrane leki i skierowanie na dalsze badania 😀

Witam!!! Byłam dzisiaj u Pani Sagańskiej pierwszy raz i moja opinia nie polecam mam od roku problem z kręgosłupem i nie mogę dzwigać . Siedzialam 1,5 godziny czekając na wizytę a w gabinecie 5 minut i dostałam tylko przeciwbólowe tabletki i skierowanie na Rez. gdy poprosiłam o zwolnienie usłyszałam ze na to się nie dostaje l4 i nie ma przeciwskazań abym mogła wrócić do pracy gdzie w pracy dużo dzwigamy ciężkich towarów. Gratulacje i oklaski dla Pani doktor napewno juz więcej tam nie wrócę i nie polecam nikomu takiego lekarza. Pozdrawiam

Wspaniała Pani doktor, od razu postawiona diagnoza, cierpliwie i wyczerpująco wyjaśniła wszystkie kwestie związane z chorobą, metodami leczenia i operacją, bardzo miła, poświęcająca czas i uwagę choremu, a przede wszystkim świetny fachowiec.

Dziś byłem po raz pierwszy u Pani dr i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Pani dr przeczytała i przeanalizowała wszystkie dostarczone badania wykonane prze zemnie komercyjnie i jak żaden inny prywatny neurolog (byłem u trzech, w tym prof z Poznania-porażka) wystawiła skierowanie na diagnostykę szczególową i leczenie do szpitala. Potwierdziła tym samym to o czym słyszałem od kilku osób z "branży", że mój przypadek bezwzględnie nadaje się na obserwację szpitalną. Pani Doktor - dziękuję ;)

Pani Doktor - dziękuję ;)

Stary gdakający śmietnik, który już dawno powinien zejść ze sceny. Zero jakiejkolwiek wiedzy, chamstwo i arogancja. Omijajcie wiedźmę z daleka, jeżeli szanujecie swój czas i zdrowie, bo akurat to jest ostatnie co tą raszplę obchodzi. Czemu tacy ludzie dalej utrzymują posady?! Won!

Wredne, stare babsko, które nie ma żadnego pojęcia o leczeniu i empatii wobec pacjentów., których traktuje gorzej niż szmaty do podłogi. Pani doktor brakuje nie tylko serca, ale i mózgu.

Totalny brak empatii i wiedzy. Pomylila porazone strony ciala u pacjenta po udarze. Nie byla w stanie wpasc na prosty wniosek, ze krwiak powstal po wenflonie. Osoba z bardzo niska inteligencja emocjonalna lub ogromnyn kmpleksem. Pani doktor zdecydowanie powinna przejsc na emeryture.

Ja oceniam Panią doktor jako kompetentną i dobrą lekarz , miałem z tą Panią kilka razy wizytę w przychodni i zawsze byłem zadowolony zleciła drobiazgowe badania , łącznie z rezonansem magnetycznym całego kręgosłupa , dziękuję Pani doktór za troskliwą opiekę.!!!

miałam dzis do czynienia z pania saganska,potworem a nie pania,hamstwo i brak wiedzy i zero sumienia to hamowate babsko które nie pomaga tylko szkodzi na oddziale neurologi w Gorzowie WLKP i jak jest tam na dyzurze ludzie moga umrzec a ten niBY pseudo lekarz siedzi w swojej dyzurce i nawet nie ruszy swojej d.... jak sie błaga o pomoc ,po prostu skandal ,ludzie uciekajcie jak tylko usłyszycie nazwisko SAGANSKA.

Na poczatku roku 2012 moja mama doznala udaru mozgu, do szpitala trafila podczas dyzuru Pani dr Saganskiej. Trudno mi ocenic kompetencje Pani doktor w stosunku do chorych, gdyz nie jestem lekarzem. Natomiast komunikacja z przerazona rodzina, wyjasnienia, uprzejmosc pani doktor pozostawiaja wiele do zyczenia i staram sie tu wyrazac oglednie. To sa bardzo trudne sytuacje i lekarz powinien miec duzo wiecej empatii, pomimo rutyny.