lekarz Izabela Sagańska

1,7
1,7
1,6
1,8

Stary gdakający śmietnik, który już dawno powinien zejść ze sceny. Zero jakiejkolwiek wiedzy, chamstwo i arogancja. Omijajcie wiedźmę z daleka, jeżeli szanujecie swój czas i zdrowie, bo akurat to jest ostatnie co tą raszplę obchodzi. Czemu tacy ludzie dalej utrzymują posady?! Won!

Totalny brak empatii i wiedzy. Pomylila porazone strony ciala u pacjenta po udarze. Nie byla w stanie wpasc na prosty wniosek, ze krwiak powstal po wenflonie. Osoba z bardzo niska inteligencja emocjonalna lub ogromnyn kmpleksem. Pani doktor zdecydowanie powinna przejsc na emeryture.

Ja oceniam Panią doktor jako kompetentną i dobrą lekarz , miałem z tą Panią kilka razy wizytę w przychodni i zawsze byłem zadowolony zleciła drobiazgowe badania , łącznie z rezonansem magnetycznym całego kręgosłupa , dziękuję Pani doktór za troskliwą opiekę.!!!

na prywatnej wizycie, która kosztowała 60zł pani Sagańska poświęciła mi może 2-3min, skierowała do szpitala, w szpitalu pierwszego dnia wykonano mi tomografię komputerową, chociaż w moim przypadku bardziej wskazany był rezonans jak twierdzili inni lekarze, następnego dnia zleciła jednak wykonanie rezonansu, ale dopiero za tydzień, ten czas miałam spędzić w szpitalu chociaż jedynym lekiem jaki mi podawano był lek przeciwbólowy. W tej sytuacji poprosiłam o przepustkę, dowiedziałam się, że przepustki nie istnieją, ponieważ (cytuję): "NFZ mi za to nie zapłaci" i jedyne co mogę zrobić to wypisać się na własne żądanie, tak też zrobiłam. Następnego dnia poszłam do ordynatora oddziału wyjaśnić tę sprawę, dowiedziałam się tam, że pani Sagańska przekazała ordynatorowi, że wypisałam się na własne żądanie, ponieważ rzekomo powiedziałam jej,że moje objawy były wynikiem zażycia narkotyków i po prostu wypisałam się ponieważ wyzdrowiałam, co było oczywiście wierutnym kłamstwem. Dowiedziałam się również,że przepustki ze szpitala jednak istnieją i ordynator zamierza porozmawiać z panią Sagańską w tej sprawie. Jednego jestem pewna - na ten oddział nie zamierzam nigdy wrócić, leczenie będę kontynuować w Poznaniu.

kompletny brak kultury- po prostu chamstwo az wstyd wobec innych lekarzy tak psuc opinie srodowisku, bo przeciez jest tylu wspanialych lekarzy wiedz medyczna na poziomie lat 50-tych nie doksztalca sie a przez to pozbawia pacjentow mozliwosci prawidlowego leczenia- przeciez czasy stalinowskie dawno sie skonczyly!!! kudzie -skad takie potwory sie biora jeszcze-i kto im daje prawo wykonywania zawodu?? dlaczego jej jeszcze nie odebrano( a istnieje tak KONIECZNOSC) TEGO NIKT NIE WIE jedno jest pewne- te pozytywne opinie(dwie zdaje sie tylko) zostaly napisane przez nia sama bo jak widac z innych- jej ...

kompletny brak kultury- po prostu chamstwo
wiedz medyczna na poziomie lat 50-tych
bo jak widac z innych-
jej chamstwo i nieuctwo doskiera wszystkim pacjentom przyzwyczajonych juz do europejskich standardow-
a ona ciagle sni ze jest dozorczynia w gulagu Stalina
i jej wszystko wolno..Tylko jak jeszcze dlugo?????
Chyba juz nie za dlugo..

Wredne, stare babsko, które nie ma żadnego pojęcia o leczeniu i empatii wobec pacjentów., których traktuje gorzej niż szmaty do podłogi. Pani doktor brakuje nie tylko serca, ale i mózgu.

miałam dzis do czynienia z pania saganska,potworem a nie pania,hamstwo i brak wiedzy i zero sumienia to hamowate babsko które nie pomaga tylko szkodzi na oddziale neurologi w Gorzowie WLKP i jak jest tam na dyzurze ludzie moga umrzec a ten niBY pseudo lekarz siedzi w swojej dyzurce i nawet nie ruszy swojej d.... jak sie błaga o pomoc ,po prostu skandal ,ludzie uciekajcie jak tylko usłyszycie nazwisko SAGANSKA.

Na poczatku roku 2012 moja mama doznala udaru mozgu, do szpitala trafila podczas dyzuru Pani dr Saganskiej. Trudno mi ocenic kompetencje Pani doktor w stosunku do chorych, gdyz nie jestem lekarzem. Natomiast komunikacja z przerazona rodzina, wyjasnienia, uprzejmosc pani doktor pozostawiaja wiele do zyczenia i staram sie tu wyrazac oglednie. To sa bardzo trudne sytuacje i lekarz powinien miec duzo wiecej empatii, pomimo rutyny.

Zawieziono mnie do tej pseudo pani dr karetka na konsultacje,po pobiciu.W szpitalu sdwoch lekarzy twierdzilo iz jest cos nie tak w badaniu neurolog.Ta ,,baba to potwor,,ktorej nigdy wiecej chocbym miala umrzec nie chcem widziec,zbadala mnie przez sekunde i stwierdzila,ze wymyslam i ze jak dostalam od meza po pysku to widocznie nie bez przyczyny.Wyszlam tak roztrzesiona i zaplakana ze w szpitalu na dekerta musieli mi relanium podac.Oczywiscie po badaniu TK okazalo sie ze mam krwiaka.Jedyne co moge tej doktor zlo zawdzieczac to to ze o malo nie zeszlam z tego swiata!!!Ludzie uciekajcie od niej!!!

dr Sagańska od wielu lat mnie leczy, zawsze i wciąż jestem zadowolona z wyników leczenia, jest lekarzem zdecydowanie kompetentnym, doskonale znającym swój fach,wciąż jestem informowana o postępie mojej choroby, jest uprzejma i miła i polecam znajomym dr Sagańską.