lekarz Izabela Sagańska

Neurolog

2,1

BRAK WIEDZY I PROSTACTWO- NIE POLECAM!!! UCIEKAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BRAK WIEDZY I PROSTACTWO-
NIE POLECAM!!! UCIEKAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kompletny brak kultury- po prostu chamstwo az wstyd wobec innych lekarzy tak psuc opinie srodowisku, bo przeciez jest tylu wspanialych lekarzy wiedz medyczna na poziomie lat 50-tych nie doksztalca sie a przez to pozbawia pacjentow mozliwosci prawidlowego leczenia- przeciez czasy stalinowskie dawno sie skonczyly!!! kudzie -skad takie potwory sie biora jeszcze-i kto im daje prawo wykonywania zawodu?? dlaczego jej jeszcze nie odebrano( a istnieje tak KONIECZNOSC) TEGO NIKT NIE WIE jedno jest pewne- te pozytywne opinie(dwie zdaje sie tylko) zostaly napisane przez nia sama bo jak widac z innych- jej ...

kompletny brak kultury- po prostu chamstwo
wiedz medyczna na poziomie lat 50-tych
bo jak widac z innych-
jej chamstwo i nieuctwo doskiera wszystkim pacjentom przyzwyczajonych juz do europejskich standardow-
a ona ciagle sni ze jest dozorczynia w gulagu Stalina
i jej wszystko wolno..Tylko jak jeszcze dlugo?????
Chyba juz nie za dlugo..

lekarz-potwor i cham nie bada pacjentow w ogole, leniwa, delektuje sie ich cierpieniem i bezbronnoscia rozmawia a raczej mruczy odwrocona zadkiem bylaby swietnym KAPO w obozie w OSWIECIMIU

lekarz-potwor i cham
nie bada pacjentow w ogole,
leniwa, delektuje sie ich cierpieniem i bezbronnoscia
rozmawia a raczej mruczy odwrocona zadkiem
bylaby swietnym KAPO w obozie w OSWIECIMIU

Pani dr. nie powinna pracować z pacjentami.To zagraża ich zdrowiu.

Pani dr. nie powinna pracować z pacjentami.To zagraża ich zdrowiu.

Zawieziono mnie do tej pseudo pani dr karetka na konsultacje,po pobiciu.W szpitalu sdwoch lekarzy twierdzilo iz jest cos nie tak w badaniu neurolog.Ta ,,baba to potwor,,ktorej nigdy wiecej chocbym miala umrzec nie chcem widziec,zbadala mnie przez sekunde i stwierdzila,ze wymyslam i ze jak dostalam od meza po pysku to widocznie nie bez przyczyny.Wyszlam tak roztrzesiona i zaplakana ze w szpitalu na dekerta musieli mi relanium podac.Oczywiscie po badaniu TK okazalo sie ze mam krwiaka.Jedyne co moge tej doktor zlo zawdzieczac to to ze o malo nie zeszlam z tego swiata!!!Ludzie uciekajcie od niej!!!

szczerze odradzam.nie liczy sie z ludzmi.mialam z ta pania dwa razy do czynienia,i nigdy bym nie chciala by mnie leczyla.potwor a nie czlowiek

na prywatnej wizycie, która kosztowała 60zł pani Sagańska poświęciła mi może 2-3min, skierowała do szpitala, w szpitalu pierwszego dnia wykonano mi tomografię komputerową, chociaż w moim przypadku bardziej wskazany był rezonans jak twierdzili inni lekarze, następnego dnia zleciła jednak wykonanie rezonansu, ale dopiero za tydzień, ten czas miałam spędzić w szpitalu chociaż jedynym lekiem jaki mi podawano był lek przeciwbólowy. W tej sytuacji poprosiłam o przepustkę, dowiedziałam się, że przepustki nie istnieją, ponieważ (cytuję): "NFZ mi za to nie zapłaci" i jedyne co mogę zrobić to wypisać się na własne żądanie, tak też zrobiłam. Następnego dnia poszłam do ordynatora oddziału wyjaśnić tę sprawę, dowiedziałam się tam, że pani Sagańska przekazała ordynatorowi, że wypisałam się na własne żądanie, ponieważ rzekomo powiedziałam jej,że moje objawy były wynikiem zażycia narkotyków i po prostu wypisałam się ponieważ wyzdrowiałam, co było oczywiście wierutnym kłamstwem. Dowiedziałam się również,że przepustki ze szpitala jednak istnieją i ordynator zamierza porozmawiać z panią Sagańską w tej sprawie. Jednego jestem pewna - na ten oddział nie zamierzam nigdy wrócić, leczenie będę kontynuować w Poznaniu.

PrzebywaŁam na oddziale neurologicznym w m-c 10/09 jestem zadowolona z wyniku leczenia udaru krwotocznego mózgu.Polecam znajomym dr.Sagańsą jest bardzo kompetentna ma super dobrany personel.

Jest opryskliwa niekompetentna podważa opinie profesorów Stwarza wrażenie że pocjent dla niej to intruz a ona przyjmuje go za karę Nikomu jej nie polecam!!!!!!!!!

Opryskliwa, niekompetentna, poświęcony czas około 3 minuty, nie budzi zaufania, nie polecam.