lekarz Włodzimierz Kuta

Neurolog

Nie polecam. Pan doktor po okazaniu wyników stwierdził u mnie migrene po czym przepisał mi leki na padaczkę i lek opioidowy mimo tego zgłaszałam lekarzowi że mam małe dziecko i nie mogę brać tak silnych leków ponieważ jeden z tych leków powoduje senność. Na drugi dzień umówiłam się do innego neurologa i Pani była wszoku jak Pan doktor mógł mi przepisać takie leki.

Zdecydowanie nie polecam. Maksymalnie 5 minut na pacjenta, zachowuje się jakby pracował za karę. Nie wytłumaczy, wręcz nic się nie odzywa. Nawet mnie nie zbadał, tylko przepisał leki (na podstawie wyników). Bóle głowy jak były tak są.