Filtruj terminy

Neurolog Stargard Szczeciński

Centrum Medyczne Consilius
ulica Staszica 9/15
73-110 Stargard Szczeciński

Bardzo wspaniały lekarz jak mało. Choć młoda wiekiem bardzo dociekliwa nie postawiła na mnie kreski próbowała znaleźć przyczynę dolegliwości,dokładne badania,każdy wynik omówiony i wytłumaczony jak czegoś nie zrozumiała potrafila jeszcze raz wytłumaczyć. Polecam bardzo
Opinia dodana przez: Ania

Poradnia Ginekologiczno - Położnicza
Osiedle Zachód A17
73-110 Stargard Szczeciński

Bardzo sympatyczna mila kobieta, nie robi z niczym problemow, faktycznie chce pomoc czlowiekowi a nie nabic kabze. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Kasia

os. Zachód A 2e
73-110 Stargard Szczeciński

Pani doktor jest absolutnym zaprzeczeniem stereotypowego polskiego lekarza. Miła, angażuje się w swoją pracę. Jedyne zastrzeżenie mam co do czasu wizyty, ale patrząc na kolejki i górę papierów do wypełnienia jestem świadomy, że to nie jej wina.
Opinia dodana przez: Jan

Stargard Szczeciński

Godna podziwu wiedza medyczna,fachowość jak i wnikliwe oraz szczegółowe badanie pacjenta.Polecam każdej chorej osobie.

lekarz Krzysztof Ratajczak

Rehabilitant, Neurolog dziecięcy

Zakład Rehabilitacji Krzysztof Flanc
ulica Kasprowicza 19A

NIE POLECAM !!!!!!!
Wizyta trwała niecałe 5 minut , nie zaglądając dobrze do buzi dziecka stwierdził zapalenie migdałków. Wymieniałam objawy , grzebał w telefonie i kazał przyjechać na kolejną wizytę , bo dzisiaj nie zbada !!!!

Poradnia neurologiczna - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Neurologiczna "NeuroMed" Spółka Cywilna

73-110 Stargard Szczeciński

Dramat! Nikomu nie polecam spotkania z tą Panią. Na pewno nie zasługuje na określenie lekarza. Arogancka, nieuprzejma, niemiła, potrafi tylko dopiec. Podczas wywiadu ma się wrażenie, że robi to z musu a jej pytania są pełne pretensji. Zupełnie nie przejmuje się stanem pacjenta - doprowadziła mnie do płaczu. Trafiłam do niej na dyżur do szpitala z powodu silnych bóli głowy. A ona miała pretensje dlaczego nie byłam u rodzinnego? Skandal! ...
Opinia dodana przez: Marta

KMW - CENTRUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica I Brygady 18
73-110 Stargard Szczeciński

Zdecydowanie nie polecam. Maksymalnie 5 minut na pacjenta, zachowuje się jakby pracował za karę. Nie wytłumaczy, wręcz nic się nie odzywa. Nawet mnie nie zbadał, tylko przepisał leki (na podstawie wyników). Bóle głowy jak były tak są.

Centrum Medyczne Consilius
ulica Staszica 9/15