Zapraszam do mojej praktyki lekarskiej jeśli:
- macie Państwo problemy dermatologiczne
- chcielibyście poprawić swój wygląd
- zmniejszyć optyczne ...

Zapraszam do mojej praktyki lekarskiej jeśli:
- macie Państwo problemy dermatologiczne
- chcielibyście poprawić swój wygląd
- zmniejszyć optyczne skutki upływu czasu

Polecam lekarza. Pani dermatolog rzeczowa, kompetentna, służy pomocą i radą . Szczegółowo informuje o sposobie leczenia i stosowania zapisanych leków. W moim wypadku kuracja nadal trwa, ale efekty są już widoczne. pozdrawiam Małgorzata

Jako jedyną postawiła trafną diagnozę mojej córce a byłam już z tym problemem u nie jednego reklamowanego dermatologa .Naprawdę polecam z czystym sumieniem .Może wizyta droga ale jak człowiek tak pobiega po kilku niewiele tańszych i nakupi bezużytecznych leków do tego stres i obawa o zdrowie swoje lub dziecka to i tak warto się wybrać raz a konkretnie. Pozdrawiam. Ją byłam u niej w nowo otwartej prywatnej przychodni na ul.staszica w Stargardzie Szczecińskim.

Tłumaczy tak, że można zrozumieć. Przyjemna, profesjonalna, widać od razu, że wie co robi, polecam !

Miła atmosfera, bardzo rzeczowe wyjaśnienie przyczyn choroby i sposobu leczenia. Pełen profesjonalizm. Bardzo polecam.

bardzo mila pani doktor,polecam kazdemu potrzebujacemu pomocy.doceniam wysoka fachowosc i profesjonalizm.życzę satysfakcji z wkonwanej pracy.natalia kolasińska.

bardzo serdecznie polecam wszystkim tego lekarza! bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i niska cena za wizytę.

Miło, profesjonalnie, estetycznie - zdecydowanie polecam !

Miło, profesjonalnie, estetycznie - zdecydowanie polecam !