Dermatolog Estetyczny Szczecin

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Baltica Wellness&Spa
Plac Rodła 8
Szczecin

Polecam!Bardzo miła, rzetelna osoba, a co najważniejsze skuteczna. Bardzo dokładnie tłumaczy problem i odpowiada na każde zadane pytanie.

Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Anita Huryń

Dermatolog, Wenerolog

esteticon
Szczecin, ul. Jagiellońska 67A/3
70-382 Szczecin

byłam u Pani Doktor z Babcią. Babcia jest w bardzo podeszłym wieku - Pani Doktor uprzejmie i cierpliwie wysłuchała babci dolegliwości i leczenie, które zastosowała, pozwoliło zakończyć Babci długie zmagania z chorobą. Gorąco polecam tego specjalistę!

lekarz Elżbieta Wegner-Małolepszy

Centrum Rehabilitacji Terapia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

LECZYŁO MNIE DUŻO DERMATOLOGÓW I NIK NIE WIEDZIAŁ CO MI JEST TO TRWAŁO PARE LAT WYGLĄDAŁAM JAK KOSZMAR:( PANI DOKTOR TYLKO POPATRZYŁA PRZEPISAŁA LEKI MINEŁO ZALEDWIE PARE DNI I WSZYSTKIE NIEDOSKONAŁOSCI MINEŁY. NIE PODAŁA MI STERYDÓW TŁUMACZYŁA MI ZE NIE MOGE BRAC MASCI I KREMÓW ZE STERYDAMI BO GDY SIE DO NICH SKÓRA PRZYZWYCZAJI TO BEDE MIAŁA PROBLEM I BEDE MUSIAŁA SMAROWAC SIE NIMI CAŁY CZAS. JEST TO NAPRAWDE DOBRY SPECJALISTA POLECAM ZE SZCZEREGO SERCA. TYLE LAT SIE MECZYŁAM I WSTYDZIŁAM TEGO JAK WYGLĄDAM I ZNALAZŁAM WKONCU PRAWDZIWEGO LEKARZA. DZIEKUJE!!!

Dermestetic
Milczańska 7K
70-107 Szczecin

Niestety większość dzisiejszych lekarzy to ludzie, którzy wybrali ten zawód tylko ze względu na wysokie zarobki i tak też traktują pacjentów - jak maszynkę do wyciągania pieniędzy. Pani Doktor jest pod tym względem wyjątkowa. Widać, że leczenie to jej powołanie i pasja. Jest empatyczna, traktuje pacjentów poważnie i leczy rozsądnie i co najważniejsze skutecznie. Widać, że nie jest zmanipulowana przez koncerny farmaceutyczne, które mogłyby być dla niej źródłem dodatkowych profitów. Zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: Melka

dr Tomasz Kochanowski

Dermatolog, Diabetolog

al. Piastów 65/10A
70-332 Szczecin

Chciałam bardzo podziękować Panu doktorowi Kochanowskiemu za uratowanie życia mojemu mężowi. Dla mojego męża Pan dr Kochanowski był ostatnią deską ratunku, postawił go na nogi po stwierdzeniu diagnozy migotania przedsionków. Odpowiednio dobrane leki znacznie poprawiły zdrowie mojego męża. Pan doktor w odpowiednim czasie zdiagnozował schorzenie tętnic szyjnych. Mąż jest już po zabiegu, czuje się bardzo dobrze. Jesteśmy mu wdzięczni za profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie oraz bardzo dobre podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Barbara Kumpin

Dermatolog, Wenerolog

Malczewskiego 10/12
Szczecin

Jako jedyną postawiła trafną diagnozę mojej córce a byłam już z tym problemem u nie jednego reklamowanego dermatologa .Naprawdę polecam z czystym sumieniem .Może wizyta droga ale jak człowiek tak pobiega po kilku niewiele tańszych i nakupi bezużytecznych leków do tego stres i obawa o zdrowie swoje lub dziecka to i tak warto się wybrać raz a konkretnie. Pozdrawiam. Ją byłam u niej w nowo otwartej prywatnej przychodni na ul.staszica w Stargardzie Szczecińskim.

dr n. med. Violetta Ratajczak-Stefanska

Euromedic Zachodniopomorskie Centrum Medyczne
aleja Powstańców Wlkp 72
70-111 Szczecin

Najlepszy dermatolog w Szczecinie. Najwyższy poziom kultury osobistej, zrozumienia, a zwłaszcza kompetencji. Polecona mi przez pracownika PAM-u jako ostateczna wyrocznia i dermatolog profesorów i pracowników PAM-u. Chorobę leczoną w Warszawie przez 2 lata - bez często słyszanych uwag o innych lekarzach i bez podważania niczyich kompetencji - wyleczyła w tydzień. Dziękuję, Pani Doktor.

lekarz Anna Wąsowicz

ISPL Anna Wąsowicz, lekarz dermatolog-wenerolog
Kutrzeby 7c/U3
71-296 Szczecin

Leczyłam sie u pani Anny przez 8 miesiecy jeszcze na ul.Arkonskiej.Jak dla mnie najlepszy dermatolog u jakiego bylam {a bylam u wielu}Mila,sympatyczna i co najwazniejsze znajaca sie na leczeniu i odpowiednim podejsciu do pacjentow.Najlepszy dermatlog w Szczecinie.Polecam.

dr n. med. Piotr Bojko

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "HIPOKRATES" dr n. med. Piotr Bojko
Ku Słońcu 2/1
71-073 Szczecin

Widzę, że i tutaj opinie są podzielone. Ja na szczęście należę do tych osób, które są bardzo zadowolone z leczenia Dr Bojko. Jestem jego pacjentka od kilku lat, jako jedyny potrafił wyleczyć mnie z łuszczycy, leczyłam się u doktora na alergie oraz usuwałam pieprzyki. Zabiegi były wykonane bardzo profesjonalnie. Jeżeli chodzi o problemy skórne to nie ma dla mnie innego lekarza w okolicy. Według mnie jest to człowiek z ogromną wiedzą i prawidłowym podejściem do pacjenta. Zawsze opowie o chorobie, wyczerpie temat. To prawda, że doktor się ceni, ale to w pełni zrozumiałe przy jego kompetencjach.

Opinia dodana przez: Anna

Der-Med
Ostrobramska 11
71-022 Szczecin

bardzo mila, poswieca czas, jednak na mnie jej leczenie nie pomoglo :(( sama powiedziala ze nie wie juz jak mi pomoc bo nie ma innych lekow niz te ktore bralem, a nie dzialaly

Opinia dodana przez: p