lekarz Barbara Lenard

2,7
2,9
1,7
1,6

Witam, niestety Pani doktor nie ma podejścia do dzieci, nawet nie próbuje złapać z dzieckiem jakiegokolwiek kontaktu. Oschła i na odczepnego odpowiada na pytania. Wizyta przebiega w pośpiechu trudno wypowiedzieć mi się na temat trafnej diagnozy, ale na pewno nie jest to pediatra z powołania. Badanie trwa 2 minuty z trudnością można wypowiedzieć się co dziecku dolega i z jakim problemem się przyszło, a już przechodzi do biurokracji i zakończenia wizyty.

Byłam u pani pediatry trzy razy - o trzy za dużo. Na każdej wizycie rekomendowała mi (bo główne uwagi były kierowane do mnie jako matki) coś innego. Raz dokarmiać MM, raz nie, raz krowim, raz specjalistycznym, raz wprowadzić dietę, następnym razem już żadnej diety. Kiedy przypominałam co mówiła poprzednio, próbowała nieumiejętnie wybrnąć z sytuacji. Nie znam mojej historii choroby, a mimo to rugała mnie jak dziecko, że się nie zasczepiłam trzecia i czwartą dawką szczepionki na covid. Po każdej z 3 wizyt u tej pani czułam się jak gówniara, której dano reprymendę

Zostałam umówiona do p.dr na wizytę w przychodni. Przeczytałam opinie w internecie i przez to obawiałam się trochę tej wizyty. Na szczęście byłam mile zaskoczona. Obchodziła się z moją 1,5 roczną córka co prawda stanowczo (ale tego wymaga sytuacja przy małych dzieciach) ale i jednocześnie delikatnie. Rozmawiała z córka, wyjaśniła wszystko na temat choroby, była bardzo uprzejma. Miała poślizg w kolejce pacjentów, ale nie odniosłam wrażenia, że chce się nas pozbyć, wręcz przeciwnie, stojąc w drzwiach dopytywała czy coś jeszcze wyjaśnić itp.

Nie polecam pani doktor bardzo oschła , straszne podejście do dzieci więcej nie skorzystam z usług Pani doktor

Nie byłem zadowolony z wizyty u Pani doktor, niestety moja prywatna opinia jest negatywna.

Jestem załamana. Nigdy więcej nie skorzystam z usług pani doktor. Nie spotkałam jeszcze tak oschłej i niesympatycznej kobiety. Po dzisiejszej wizycie chciałam zasięgnąć opinii na forum i niestety moja się potwierdziła. Nie oceniam kompetencji, chociaż mojego dziecka ta pani nie wyleczyła, konieczna była zmiana lekarza i sposobu leczenia. Nigdy więcej.

instrumentalnie,sucho,wydaje mi się,że pediatra powinien podchodzić ciepło i mieć serce do dzieci,którego w tym wypadku zdecydowanie brak,nie polecam.