lekarz Barbara Machowska

Neurolog

1,8

Najgorszy lekarz jakiego miałam NIE PRZYJEMNOŚĆ spotkać. Zero kompetencji. Bagatelizuje problemy. Żeby zostać potraktowanym poważnie potrzeba nielada determinacji. Niepurzejma - to eufemizm - krzyczy na pacjentów, mając pretensje że mają jakiekolwiek problemy. Całkowity brak empatii. To co dla niej było niemalże hipochondrią, skończyło się operacją mózgu. ZDECYDOWANIE odradzam.

Pani neurolog potraktowała mnie przedmiotowo. Nawet nie wytłumaczyła na czym polega moja choroba i z łaską odburkiwała na moje pytania. Mam tylko leki przeciw bólowe. Dobrze, że jest internet. Może uda mi się dowiedzieć czegoś więcej na temat mojej choroby... Zdecydowanie nie polecam.

Czytając poprzednie recenzje, nie bardzo wiem czy wyrażam opinię o tej samej osobie. Sądząc po miejscu zatrudnienia - raczej tak. Nie będę komentować, bo to jakieś bzdury. Jestem wieloletnim pacjentem i nic podobnego mnie nie spotkało ani po drzwiami gabinetu nie słyszałem, a chodzę dość często. Skoro chodzę to znaczy, że jestem zadowolony. I lekarza nie zmienię .

Lekarz całkowicie niekompetentny. Nie słucha tego co mówi pacjent , przerywa w pół zdania, wysyła do psychiatry z bólem głowy :). Nie docieka przyczyn dolegliwości. Ogranicza się do zbadania odruchów, równowagi itp. uznając że są one JEDYNĄ wytyczną zdrowia pacjenta. Ponadto wygłasza mało zrozumiałe zdania w stylu "w każdym jest wiele rzeczy"(?), "każdego coś boli" itp. Zdecydowanie odradzam.