lekarz Barbara Mąka

Pulmonolog

2,2

Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami .Lekarz porażka. Mama po ciężkim po covidowym z zapaleniu płuc do tego zator płuc .Cudem wyszła. Pani doktor po osluchaniu kazała przyjść w październiku i udać się do kardiologa .Nic po za tym. NA PYTANIE O BADANIE KTORE SAMA WYMIENILA ZE POWINNO BYC WYKONANE ODPOWIEDZIALA ZE JAK POJDZIE DO KARDIOLOGA TO SIĘ DOWIE CO TO ZA BBADANIE.A chodziło o badane D-dimery dotyczące zakrzepicy.Tak trudno wytłumaczyć Pani Doktor.?Pewnie jak by to była wizyta prywatna to pewnie by miała ochotę wytlumaczyc.Porazka. W tej chwili mama trafiła do ...

W tej chwili mama trafiła do pulmonologa z Sieradza. Wspaniała Pani Doktor.I powiedziała że po takim zapaleniu musi być objęta opieką pulmonologa i poradni choroby płuc. ZLECILA SZEREG BADAN.
Między innymi te D -dimery.
Czyli nie potrzeba iść do kardiologa że by zlecił.
Także odradzam Panią doktor z Łasku. POMYLIŁA CHYBA ZAWOD.

Niestety ta pani nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę, zgadzam się w pełni z negatywnymi opiniami na jej temat. Nie da się w ogóle z nią dogadać. Zmarnowałem tylko czas, który mogłem poświęcić na wizyty u specjalisty potrafiącego leczyć jak i rozmawiać z pacjentem. Jest bardzo niemiła, zachowuje się jakby przyjmowała pacjenta z przymusu. Czas zmienić zawód "Pani Doktor". Nie polecam!!!

Nie byłem prywatnie,ale w przychodni to porażka.Niemiła,opryskliwa,słaby fachowiec.Wiem bo leczyłem się parę lat z opłakanym skutkiem,teraz szukam fachowca.

Polecam. Miła i kompetentna, potrafi szybko zdiagnozować problem i pomóc, możne nie idealna ale myślę że można tej pani zaufać

Brak podejścia do pacjenta, fachowości i szacunku. lekarz - porażka. ta pani nie powinna leczyć, ale wymaga leczenia psychiatrycznego. NIE POLECAM !!!

najwspanialsza Pani Doktor na swiecie porozmawia, wytlumaczy i robo wsezystko zeby pomoc POLECAM

najwspanialsza Pani Doktor na swiecie
porozmawia, wytlumaczy i robo wsezystko zeby pomoc
POLECAM