lekarz Barbara Musioł-Manecka

NISKI KOSZT WIZYTY JAK NA NIEDZIELNE POPOŁUDNIE

NISKI KOSZT WIZYTY JAK NA NIEDZIELNE POPOŁUDNIE

Najlepszy lekarz pediatra jakiego kiedykolwiek spotkałem. Dotyczy to nie tylko Lędzin, ale w ogóle. Szczerze polecałem "Panią Basię" (już ponad 10 lat opiekuje się moimi dziećmi) znajomym z mojego otoczenia - Ci którzy zaprowadzili tam swoje pociechy już nie szukają innego lekarza. Bardzo istotny jest kontakt z Panią doktor - w uzasadnionych przypadkach - jest możliwy praktycznie cały czas, bez ograniczeń pt. "godziny przyjęć" (swój nr komórkowy Pani Manecka pozostawiła nam podczas pierwszej wizyty). Reasumując: Lekarz z powołania, z indywidualnym podejściem tak do dzieciaków jak i do nieraz bardzo zestresowanych ...

Reasumując: Lekarz z powołania, z indywidualnym podejściem tak do dzieciaków jak i do nieraz bardzo zestresowanych rodziców/opiekunów.

Gratulacje dla Pani Doktor... obyśmy mieli więcej takich lekarzy.

Taka sobie lekarka znam lepszych lekazy w ledzinach zalezy jak kto sie intersuje swoim dzieckiem tak interesuje sie lekarz :)))))

Najlepszy pediatra, jakiego kiedykolwiek spotkałam! Przyjazna, kompetentna, ma duże doświadczenie. Każdy lekarz po Niej to już nie to samo. Bardzo profesjonalnie podchodzi do swojego zawodu. Jako wieloletnia pacjentka szczerze Ją polecam.

Jak najbardziej zgadzam się z przedmówcami, najlepszy pediatra jakiego dotąd spotkaliśmy. Znamy Panią doktor od lat, chodziła do niej żona, a teraz nasze dzieci.

Bardzo przyjemna lekarka, pomocna, kompleksowo podchodzi do probemu, wszystko wytłumaczy, polecam

lek.med Barbara Musioł-Manecka jest bardzo dobrym neonatologiem i pediatrom polecam wszystkim panią doktor :)

Uważam, iż jest najlepszym pediatrą w Lędzinach. Osoba bardzo kompetetna, wyważona a zarazem potrafi złapać kontakt zarówno z chorym dzieckiem jak i ze zestresowanym rodzicem. Uważna w swoich działaniach, nie panikuje ale też nie lekceważy. Nie wciska od razu antybiotyku, próbuje najpierw ratowac dziecko naturalnie.wizyty co 2 dni jej nie przeszkadzają wręcz przeciwnie chwali za zainteresowanie dzieckiem.Pomimo tego, iż to jest jej praca - chleb powszedni tak jak dla nas nasza praca (a wiadomo że nie zawsze nam jest extra w pracy) nigdy nie daje odczuć tego złego. Bardzo bardzo bardzo polecam!!!

Najlepszy lekarz pediatra w całych Lędzinach!!!!Miła ,sympatyczna i uprzejma dla każdego!!!Ode mnie dostaje miano SUPER LEKARZA PEDIATRY!!!!!!))))))

Wspaniała jest nasza Pani doktor ,naprawdę lekarz z powołania ,obojętnie czy to jest dzień czy noc zawsze udzieli fachowej porady.Takiego lekarza jak Dr. Manecka to ze świeczką szukać.Fachowiec na 10+ POLECAM:)