lekarz Barbara Ochojska

Alergolog dziecięcy

Bardzo słaby i oschły lekarz Wszystko jej przeszkadza a w końcu 4 latek ma prawo być zniecierpliwiony Kompletnie nie pomogła synowi i ciągle gada o swoim wnuku...co mnie to obchodzi co jej wnuk robi i jakie ma autka w domu! Dr Ziętak z Raciborza to prawdziwy specjalista i ma świetne podejście do dzieci!

Bardzo słaby i oschły lekarz
Wszystko jej przeszkadza a w końcu 4 latek ma prawo być zniecierpliwiony

Trafilismy do tej lekarki po przeczytaniu pozytywnych opinii jednak bardzo się zawiedlismy. Być może trafilismy na zly nastrój. Problemy alergiczne dziecka lekarka zignorowala podważając diagnozy dwóch innych lekarzy. własciwie prócz krytyki nie udzielono nam potrzebych rad o które prosilismy. Dodatkowo wspomnę, bo uważam to za ważny aspekt, lekarka przyjmuje jedno dziecko bardzo długo, poniewaz bardzo wolno wypelnia dokumenty i no nie wiem dlaczego tak długo... Z wizyty która trwala 50 minut nawet polowa nie była skoncentrowana na dziecku. Pani lekarce bardzo przeszkadzało halasowanie malutkiego dziecka, a przy tak dlugim oczekiwaniu na korytarzu (4h) i dlugiej wizycie dziecko może mieć już przeciez dosc.
Finalnie trafilismy na blyskawicznego lekarza, który nie zignorowal nawet najmniejszego objawu i szybko a zarazem wyczerpująco odpowiedzial na nasze pytania rozwiewając obawy. Wizyta u pani Ochojskiej nic nie wniosła, szkoda całego przedpołudnia...

Lekarka raczej oschła i nieprzystępna. Ogólnie ocena na 4 Dodam że bardzo niepunktualna, bo przyjmując od godziny 7.00 pojawia sie zawsze jakby nigdy nic o 7.15 nawet 7.30 Troszeczkę szacunku do pacjenta - nasz czas też jest cenny :(

Lekarka raczej oschła i nieprzystępna. Ogólnie ocena na 4
Troszeczkę szacunku do pacjenta - nasz czas też jest cenny :(

Bardzo mądra i uczciwa lekarka. Gorąco polecam!

Bardzo mądra i uczciwa lekarka. Gorąco polecam!

Bardzo poważna lekarka jeszcze u niej nie widziałam uśmiechu na twarzy więc dziecko ma prawo do niej niechętnie przychodzić i nie za miła do pacjentów przeszkadza jej jak dziecko jest ruchliwe u niej to każdy powinien stać na baczność i najlepiej, żeby za dużo nie zadawał pytań.

Świetna lekarka potrafi dać dobre rozpoznanie i odpowiednie lekarstwa zastosować u mojego synka poprawa nastąpiła momentalnie. Gorąco polecam

kompetencja,uczciwość,oby wszyscy lekarze tacy byli j.markow

kompetencja,uczciwość,oby wszyscy lekarze tacy byli j.markow