lek. dent. Barbara Pieczara

1,8

Nie polecam tej pani Jest nie miła jak i jej asystentka Nie omówi nic z pacjentem Nie wytłumaczy co będzie robić itp Trzeba się domyślić Leczenie ? Chyba zaklejenie ,odwalenie na szybko i spadaj .Expres 10 min i ząb zrobiony ;p

Nie polecam tej pani
Jest nie miła jak i jej asystentka
Nie omówi nic z pacjentem Nie wytłumaczy co będzie robić itp
Trzeba się domyślić

Pani,stomatolog nieprzyjemna i bardzo nie miła nie polecam wogule przychodni na północy nie chcą wogule przyjmować pacjentów ,odsyłają wszystkich do domu chodzę z bólem zęba już tam 4 raz i nikt nie chce mi pomóc tragedia

POLECAM PANIĄ DOKTOR. JEST MIŁA UPRZEJMA I MA PODEJŚCIE TAK DO DZIECI JAK I DOROSŁYCH . CHODZE Z WNUKAMI I JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI Z PANI DOKTOR.

Nie polecam tej pani zęby leczy na żywca poszedłem do innego stomatologa to nie widział jak to opisać szok...

Nie polecam pójścia do Pani doktora brak podejścia do dziecka i wytłumaczenia mu co będzie robić.Bardzo nie uprzejma Pani..pierwszy ostatni raz byłam.