lekarz Barbara Pulcer

Nefrolog dziecięcy

Pani Doktor jest nie tylko dobrym specjalistą,ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem.Żaden lekarz nie otoczył nas do tej pory taką opieką jak Doktor Pulcer.Ufam jest bezgranicznie,ponieważ zawsze kiedy potrzebuje porady jest i nigdy nie odmówiła pomocy.Dziękujemy!

może niezbyt miła ale dobry specjalista.

może niezbyt miła ale dobry specjalista.

Stanowczo za mało tych ocen dla Pani Doktor! To jedyny lekarz do którego mam bezgraniczne zaufanie - świetny fachowiec i wspaniały człowiek. Ma niesamowitą intuicję, ogromną wiedzę, cudowne podejście do pacjentów i ich rodziców. Dzięki Niej po 10dniach leczenia mój syn jest zdrowy! Pani Doktor, bardzo,bardzo dziękujemy, choć żadne słowa nie są w stanie wyrazić ogromu wdzięczności dla Pani. Pozdrawiamy gorąco i życzymy dużo zdrowia i wytrwałości Ksawery Drabek z mama:)

bardzo polecem!!!!! nawet prywatnie bo warto

bardzo polecem!!!!! nawet prywatnie bo warto

Kompetentna, miła Pani dr. Poświęca tyle czasu ile trzeba.

Kompetentna, miła Pani dr. Poświęca tyle czasu ile trzeba.

Doktor idealny, doskonały kontakt oraz prowadzenie synów, Szpital oraz ordynator tzw. "leśna góra", życzę Wam wszystkim takich lekarzy i specjalistów.