lekarz Barbara Tomaszek-Słota

Internista, Chirurg ogólny

2,7
2,3

Jeszcze nigdy nie bylam tak zirytowana po wizycie u lekarza. Majac duzego żylaka ktory nie wyglada zbyt dobrze poszlam na wizyte do Pani "doktor" aby dowiedzieć sie co robic jak leczyc. Pani doktor zapytala co mi się w nim nie podoba i od razu zapytala czy chce go usunac..zero konkretow rozmowy. Zrobic badanie wypisac recepte i wypad z gabinetu. Nie polecam! Strata czasu.

Osoba nieprzyjemna , opryskliwa , bardzo lekceważąca mnie jako pacjenta. Podczas wizyty, lekarka prowadziła wywiad w pozycji prawie leżącej - co wskazuje dobitnie na podejście do pacjenta !!!. Dawno się nie spotkałam z takim brakiem szacunku . NIE POLECAM.

Wspaniały lekarz, miły i uprzejmy, dobrze tłumaczy stadium zaawansowania choroby , lekarz godny polecenia