dr n. med. Barbara Tomaszek-Słota

Chirurg naczyniowy

1,8
1,7

Opryskliwa, nieuprzejma, najbardziej arogancka Pani Doktor jaka spotkałem, zero wytłumaczenia jak mam dalej postępować. Nie polecam byłem pierwszy i ostatni raz. Napisałem tą opinię, żeby inni mogli sobie sprawdzić z jaką Panią Doktor mają do czynienia. Bo pewnie sama Pani Doktor nic sobie z nich nie robi, pacjent się zgadza kasa również nic więcej się nie liczy

Pani Barbara Tomaszek Słota bardzo nie uprzejmna do tego odpyrskliwa i arogancka. Kwestionuje wyniki badań i konsultacje z lekarzem specjalistą tych badań chodziło o badania genetyczne. Ignoruje pacjenta w sposób arogancki. Nie polecam tej pani, omijać szerokim łukiem

Nie polecam kontaktu z Panią Doktor. Człowiek pracujący w tym zawodzie powinien wykazywać choć odrobinę empatii i w razie wątpliwości czy nieporozumień że spokojem wyjaśnić pacjentowi, że doszło do pomyłki. Pani Doktor w sposób bardzo chamski prowadziła konwersacje, z której nic nie wynikło, nie rozwiązała mojego problemu, przenigdy do niej nie wrócę i odradzam wszystkim kontakt z ta osobą jeśli nie chcecie popsuć sobie nerwów.

Jeszcze nigdy nie bylam tak zirytowana po wizycie u lekarza. Majac duzego żylaka ktory nie wyglada zbyt dobrze poszlam na wizyte do Pani "doktor" aby dowiedzieć sie co robic jak leczyc. Pani doktor zapytala co mi się w nim nie podoba i od razu zapytala czy chce go usunac..zero konkretow rozmowy. Zrobic badanie wypisac recepte i wypad z gabinetu. Nie polecam! Strata czasu.

Osoba nieprzyjemna , opryskliwa , bardzo lekceważąca mnie jako pacjenta. Podczas wizyty, lekarka prowadziła wywiad w pozycji prawie leżącej - co wskazuje dobitnie na podejście do pacjenta !!!. Dawno się nie spotkałam z takim brakiem szacunku . NIE POLECAM.

Wspaniały lekarz, miły i uprzejmy, dobrze tłumaczy stadium zaawansowania choroby , lekarz godny polecenia