lek. dent. Barbara Udała

Byłam u pani doktor z dwójką dzieci, wszystko poszło bardzo szybko, w miłej i kulturalnej atmosferze, dzieci wyszły nawet zadowolone z nagrodami dla dzielnego pacjenta :) ceny bardzo przystępne

Zlota kobieta! Przyjela mnie w sobote wieczorem z bardzo duzym bolem zeba, nikt inny nie chcial mnie przyjac, dzwonilem chyba do 10 dentystow. wszystko trwalo doslownie PIEC MINUT i po bolu... Pani dr jest bardzo delikatna i kulturalna, polecam kazdemu kto sie boi dentysty bo tu jest pelen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolony - jak nigdy i wystawiam najwyzsza ocene !

Polecam wszystkim. Gabinet wygląda niepozornie, ale nie byłem jeszcze u takiej dobrej dentyski, bardzo mało bolało i było szybko i tanio jak porównać z inymi dentystami w okolicy.

POLECAM!!! Najlepsza dentystka w całej okolicy jak i nie małopolsce! Wykryła mojej mamie chorobę której nie widzieli inni 4 lekarze. Cała moja rodzina do niej chodzi i będę namawiać każdego bo to prawdziwy lekarz !

NIE POLECAM. Pani doktor wyrwała mi zdrowego zęba, a kiedy zaczęły ropieć mi dziąsła powiedziała ze tak ma być.