lek. dent. Barbara Udała

Bardzo dobra i delikatna pani stomatolog, polecam. Jestem stałym klientem. Jedyny minus to czasami duże kolejki.

Nie polecam!! Ta Pani "leczyla" mi dwa zeby kanalowo, nie wypełniła mi dokladnie kanalow, w jednym zębie nie wypełniła mi całego jednego kanału. Mam teraz wizję albo usunąć te dwa zęby ( psują się od środka i podeszła mi ropa) albo ponownie leczyć je kanalowo pod mikroskopem gdzie koszt leczenia 1 zęba wynosi ok. 1200 zł. Nie polecam tej Pani może zawsze przyjmie ale nie idzie to w parze z jakością jej usług! Nie ma nowoczesnego sprzętu, brak rtg.

Byłam u pani doktor z dwójką dzieci, wszystko poszło bardzo szybko, w miłej i kulturalnej atmosferze, dzieci wyszły nawet zadowolone z nagrodami dla dzielnego pacjenta :) ceny bardzo przystępne

Zlota kobieta! Przyjela mnie w sobote wieczorem z bardzo duzym bolem zeba, nikt inny nie chcial mnie przyjac, dzwonilem chyba do 10 dentystow. wszystko trwalo doslownie PIEC MINUT i po bolu... Pani dr jest bardzo delikatna i kulturalna, polecam kazdemu kto sie boi dentysty bo tu jest pelen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolony - jak nigdy i wystawiam najwyzsza ocene !

Bardzo dziękuję Pani Doktor za zrobienie szybko protezy, pracuję za granicą i byłem w domu tylko na kilka dni, a i tak się udało. Dentysta godny polecenia

Polecam wszystkim. Gabinet wygląda niepozornie, ale nie byłem jeszcze u takiej dobrej dentyski, bardzo mało bolało i było szybko i tanio jak porównać z inymi dentystami w okolicy.

POLECAM!!! Najlepsza dentystka w całej okolicy jak i nie małopolsce! Wykryła mojej mamie chorobę której nie widzieli inni 4 lekarze. Cała moja rodzina do niej chodzi i będę namawiać każdego bo to prawdziwy lekarz !

NIE POLECAM. Pani doktor wyrwała mi zdrowego zęba, a kiedy zaczęły ropieć mi dziąsła powiedziała ze tak ma być.