lek. dent. Barbara Udała

Byłam już na dwóch wizytach u Pani doktor, wszystko przebiegło bardzo dobrze, świetne zaangażowanie oraz dokładność. Widać, ze Pani doktor ma super podejście do pacjenta.

Zdecydowanie polecam Panią Barbarę :) jest przemiła, wszystko opowiada co robi krok po kroku, pomaga się zdecydowanie nie stresować i ma poczucie humoru! Wychodzę z uśmiechem na twarzy. Dziękuje :)

Wizyta przeniegala w milej, symaptycznej atmosferze, co jest dosc wazne u stomatologa. Pani Doktor usmiechnieta, cierpliwa, spokojna. Tlumaczyla podczas wizyty co i jak i po co sie dzieje. Wskazała konkretnie gdzie „jest problem” oraz jak go rozwiązać. Proces naprawy ubytku w zębie przeszedł szybko i sprawnie. Ceny za leczenie uczciwe.

Bardzo polecam panią doktor, sprawne leczenie i wypisanie recepty, plus cierpliwość wobec stresujących się pracjentów jak ja. Natomiast nie jest łatwo się dostać, ja czekałam ponad 2 tyg z wizytą, wszyscy w poczekalni byli mega zadowoleni, wiec te negatywne opinie tutaj są całkowicie odosobnione. Ja dziękuję bardzo pani doktor za profesjonalizm.

Nie polecam!! Ta Pani "leczyla" mi dwa zeby kanalowo, nie wypełniła mi dokladnie kanalow, w jednym zębie nie wypełniła mi całego jednego kanału. Mam teraz wizję albo usunąć te dwa zęby ( psują się od środka i podeszła mi ropa) albo ponownie leczyć je kanalowo pod mikroskopem gdzie koszt leczenia 1 zęba wynosi ok. 1200 zł. Nie polecam tej Pani może zawsze przyjmie ale nie idzie to w parze z jakością jej usług! Nie ma nowoczesnego sprzętu, brak rtg.

Bardzo dobra i delikatna pani stomatolog, polecam. Jestem stałym klientem. Jedyny minus to czasami duże kolejki.

Bardzo dziękuję Pani Doktor za zrobienie szybko protezy, pracuję za granicą i byłem w domu tylko na kilka dni, a i tak się udało. Dentysta godny polecenia

NIE POLECAM. Pani doktor wyrwała mi zdrowego zęba, a kiedy zaczęły ropieć mi dziąsła powiedziała ze tak ma być.

Byłam u pani doktor z dwójką dzieci, wszystko poszło bardzo szybko, w miłej i kulturalnej atmosferze, dzieci wyszły nawet zadowolone z nagrodami dla dzielnego pacjenta :) ceny bardzo przystępne

Polecam wszystkim. Gabinet wygląda niepozornie, ale nie byłem jeszcze u takiej dobrej dentyski, bardzo mało bolało i było szybko i tanio jak porównać z inymi dentystami w okolicy.