dr n. med. Barbara Ujma-Czapska

Neurolog dziecięcy

polecam. pani dr przyjęła nas w klinice bez problemu na konsultację- poświęciła dużo czasu, badanie wnikliwe na szczęście nic nie wykazało- rutynowa drobna rehabilitacja i na kolejnej wizycie kontrolnej już byo ok i tak jest do tej pory.

Jak najbardziej polecam tą lekarkę. Jest to lekarz rozsądny i nie wyszukujący dzieciom dodatkowych chorób.

Bardzo dobry specjalista.Polecam wszystkim którzy szukają dobrego neurologa dla swojego dziecka!

Bardzo dobry lekarz. Dziecko wchodzi i wychodzi z gabinetu uśmiechnięte a ja dokładnie poinformowana o wszystkim - polecam

Dobry fachowiec,z długim stażem i dużym doświadczeniem.

Dobry fachowiec,z długim stażem i dużym doświadczeniem.

jak na razie spełniła moje oczekiwania, jest kompetentnym lekarzem , zna się na swoim fachu , miła i sympatyczna

rewelacyjna kobieta lekarz.polecam wszystkim rodzicom, którzy mają dzieci z problemami neurologicznymi