lekarz Barbara Węgrzyn

Pediatra

3,7
3,9
3,9

Lekarz z powołania, od początku opiekuje się moim synkiem, teraz także i mężem. Zawsze tłumaczy w przystępny sposób jakie leczenie chce zastosować i dlaczego. Dostosowuje zalecenia do konkretnego pacjenta, a nie traktuje wszystkich jak identyczne przypadki, co zdarzało nam się wcześniej. Bardzo kompetentna i życzliwa, dzieci wyczuwają takie rzeczy, a mój syn za nią przepada. Dla mnie ważne jest także to, że pani doktor jest zawsze dostępna i nie ma u niej dużych kolejek.

Nie polecam Pani doktor Węgrzyn, niestety miewa różne humory i robi pacjentowi wielką łaskę ... może jest dobrym lekarzem,ale jej podejście do pacjenta jest niesympatyczne z racji tej ze często bywa bardzo odpyrskliwa w stosunku do pacjenta.

Nie jestem zadowolona, ma minę jakby pracowała za karę i przewraca ciągle oczami robiąc łaskę że nas przyjmuję

Polecam wszystkim Panią Doktor. Zajmuje się moim synkiem od urodzenia i nigdy nas nie zawiodła. Bardzo sympatyczna, a przy tym konkretna i posiadająca bardzo dużą wiedzę, pozwalającą na zawsze w naszym przypadku trafne diagnozy.

Od ponad czterech lat ja i moim dwa synowie jesteśmy pacjentami Pani Doktor. Niezwykle sympatyczna, z podejściem do dzieci i co dla ważne można się do Niej umówić na konkretną godzinę a przyjmuje codziennie. Szczerze polecam.

Pani doktor jest najlepszym lekarzem na jakiego mogliśmy trafić.Jej fachowa pomoc jest nieoceniona. Niesłychanie miła,ma podejście do maluchów,zawsze można zadzwonić po poradę i co najważniejsze- gdy zaistnieje potrzeba po prostu JEST!

Wspaniala lekarka.Mam dwojke dzieci i sama sie u niej lecze.Nigdy nie odmowi wizyty domowej a dzieciaki ja uwielbiaja.POLECAM