lekarz Barbara Wegrzyn

Pediatra

3,7

Zdecydowanie polecam Panią dr. Nigdy nie odmówiła przyjęcia moich dzieci (gdy nie były zarejestrowane). Zawsze z uśmiechem do nich podchodzi, wyrozumiałością i bardzo skrupulatnie tłumaczy rodzicom, co dzieje się z dzieckiem i co należy robić.

moje dzieci należą do tej przychodni od 10 lat lecz męczy mnie to ciągłe spóznianie się pani dr.,przesunięcia godziny wizyty nawet o godzinę .Siedzenie z małym ,chorym,gorączkującym dzieckiem godzine w ciasnej poczekalni to męczarnia,dlatego z wielką przyjemnoscia przeniosłam sie do innej przychodni gdzie szanuje sie małego pacjenta.

bardzo dobry lekarz polecam sama chodze z dziecmi od 17 lat

bardzo dobry lekarz polecam sama chodze z dziecmi od 17 lat