lekarz Barbara Wencka

Pani Doktor prowadziła moją ciążę. Jest lekarzem bardzo uprzejmym, posiadającą dużą wiedzę. Co ważne dla pacjentek jest też bardzo delikatna, cierpliwa i tłumaczy wszystko, nie zostawia pacjentki bez odpowiedzi. Ma podejście indywidualne, a nie 10 min wizyty i "następny proszę". Ja z całego serca polecam!

Gdyby konsultacja ginekologiczna mogła być przyjemnością samą w sobie, wizyta u Pani Doktor Wenckiej niewątpliwie by nią była. Lekarz kompetentny, delikatny, szanujący intymność pacjentki. Już samo to wystarczyłoby do pozytywnej oceny. Do tego jeszcze miła atmosfera. Czy można chcieć czegoś więcej?

Wciąż poszukujesz " Łódź"?

Medix
Plac Ludwika Hirszfelda 17, Wrocław
Wrocław

MEDIX I