dr n. med. Barbara Wilczyńska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Doskonała Pani doktor,leczy mojego brata i mnie,bardzo miła O wysokich kompetencjach, co bardzo ważne dostępna w różnych godzinach,nastawiona na niesienie pomocy pacjentowi. Naprawdę godna polecenia i zaufania

Posiada duże doświadczenie - zgłosiłam się do niej z powikłaniami po stosowanych wcześniej lekarz antyalergicznych - miałam wielkie swędzące plany na skórze, non stop katar i załazawione oczy. Doktor odrazu podjęła zdecydowane kroki w leczeniu, pokierowała mnie na badania, skonsultowała własną diagnozę z innym lekarzem. Miała rację, w tym momencie wszystkie objawy ustępują, ja mam nowe leki o wiele łagodniejsze. Odczuwam wielką zmianę samopoczucia. Polecam dr Wilczyńską

Pani doktor ma świetne podejście do dzieci. Moja córeczka cierpliwie poddawała się wszelkim testom. Dr zalecała tylko niezbędne badania co oszczędziło cierpień mojej małej oraz mój czas i pieniądze. Bardzo polecam

Wciąż poszukujesz "Alergolog Lublin"?

Chodźki 3 lok. 2
enel med
Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin
Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin