lekarz Barbara Wróblewska-Boniek

Przyjmuję w poniedziałki i środy
od godziny 15:30
Resjestracja telefoniczna
784 82 55 61
lub w gabinecie bezpośrednio przed wizytą

Polecam, nie zawiodłem się problem z zatokami się skończył. Pani doktor dokładnie wytłumaczyła przebieg leczenia i chorobę

Pani doktor jest najbardziej polecanym laryngologiem wśród moich znajomych. Ja też polecam sympatyczna , super podejście do każdego i szczególnie do dzieci, poprawna diagnoza.Polecam

Jestem bardzo zadowolona gdyż Pani Basia doskonałe podejście do dzieci. Poprzednia Pani doktor wcale nie umiała sie zachować przy dziecku traktowała je jak dorosłego. Miałam kłopot z wybraniem Pani Basi gdyż opinie na jej temat były podzielone ale jednak zaryzykowałam i jestem bardzo zadowolona. Nie zawiodłam sie na Pani Basi. Polecam.

jestem zadowolona z leczenia pani Basi.moja córka miała zapalenie ucha i to pani doktor nam pomogła znaleźć odpowiedni lek poniewaz moja córka ma uczulenia na skład niektórych leków inni lejarz mówili że to juz nie jego sprawa POLEAM PANIĄ DOKTOR BASIE

Polecam doskonale zrobiła mi przegrodę nosową , w końcu normalnie oddycham i skończył sie problem z zatokami.

polecam Panią doktor , jest to chyba najlepszy laryngolog w Zamościu , naprawdę chodziłm z dzieckiem po wielu specialistach , ale niestety diagnozy były nie trafione. Pani doktor wykluczyła wszystkie wcześniejsze diagnozy i skierowała na szczególowe badania w wyniku których wykryto poważna bakterie , która była przczyna naszych problemów . Po 2 latach nieskutecznego leczenia moje dziecko zostało prawidłowo leczone.

Młoda ale bardzo kompetentna osoba. Poświęca swoj czas pacjentom, udziela informacji.