Barbara Zdrojewska

Ortodonta, Stomatolog

2,9
2,9

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Zdrojewskiej. Jeżdżę już do niej 3 rok i wyraźnie widzę różnicę. Jeśli chodzi o obsługę to też super. Wcześniej jeździłam do innej ortodontki, nie dość że wcale mi nie wyprostowała ząbków to jeszcze za każdym razem musiałam tłumaczyć z czym przychodzę i o co mi w ogóle chodzi. Dziwią mnie opinie innych, wypowiadają się a nawet nie znają cennika , więc to podejrzane.

Bardzo uprzejma Pani doktor, dopiero zacząłem leczenie także nie wiem jeszcze jaki będzie efekt, ale Pani doktor kompleksowo podchodzi do sprawy i wydaje mi się że będzie dobrze. Zdecydowanie godna polecenia.

JEST DOBRYM ORTODONTĄ. ZNA SIĘ NA RZECZY, WARTA POLECENIA.

JEST DOBRYM ORTODONTĄ. ZNA SIĘ NA RZECZY, WARTA POLECENIA.

Pani doktor nie ma podejścia do dzieci. Byłam z synem. Bardzo nie miła osoba, też miałam wrażenie, że w czymś przeszkadzamy. Żałuję, że wybrałam akurat ten gabinet.

Jestem bardzo zadowolona z mojego już zdrowego i prostego uzębienia . Jeżdżę już jakieś 4 lata i widać różnicę i efekty : ) serdecznie polecam !

serdecznie polecam !

polecam zdecydowanie innym... super dentysta i ortodonta...

polecam zdecydowanie innym... super dentysta i ortodonta...

Jedyna ortodontka,która poradziła sobie z moim uzębieniem! Polecam w 100%!!!

Jedyna ortodontka,która poradziła sobie z moim uzębieniem! Polecam w 100%!!!

super!polecam Panią doktor

super!polecam Panią doktor

nie polecam, ponieważ pani doktor nie byla przyjaźnie nastawiona, czulam się intruzem w jej gabinecie, czasem udziela odpowiedzi negatywnym tonem, a szkoda bo leczy nie źle