Stomatolog Grudziądz

86-300 Grudziądz

Bardzo fajna Pani Doktor do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i stara się zrobić dobrze i bezboleśnie a u dentysty to bardzo ważnie .

86-300 Grudziądz

Chodziłem do wielu specjalistów z tej branży ale wiem że jest to specjalista najwyższej klasy jakiego w życiu spotkałem wysoki poziom kultury fachowość najwyższej klasy polecam każdemu

86-300 Grudziądz

Pani doktor świetnie zajmuje się małymi pacjentami, mój syn chodzi do niej z uśmiechem na twarzy :-) zero bólu zero stresu a synek miał i borowanie i wyrywanie:-)
Opinia dodana przez: Piotrek

ul. Ignacego Paderewskiego 139C
86-300 Grudziądz

Pani Iwona to stomatolog godny polecenia.
Miałam u niej wiele zębów robionych, np. leczenie kanałowe, odbudowę zęba czy wyrwanie. Podejście profesjonalne, znieczulenia jakie ma bardzo dobre bo nie czułam bólu, miła i sympatyczna atmosfera,widząc że boję się wiercenia włączyła muzykę, sprzęt profesjonalny. Ceny również przystępne. Naprawdę polecam jeżeli ktoś bardzo boi się dentysty!!!
Opinia dodana przez: Oliwia

86-300 Grudziądz

Usuwałam u Pana doktora cztery "ósemki". Bezbolesne rwanie, fachowo założone szwy. Doktor bardzo miły, uprzejmy i kompetentny. Pare dni po usunięciu zęba byłam w stałym kontakcie telefonicznym, czy dobrze się czuje, czuć było zaangażowanie i troskę o pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z usług p. Śliwaka i wszystkim go polecam, nie dość że świetny dentysta to jeszcze kwota za wyrwanie zęba nie była wygórowana.
Opinia dodana przez: Karolina

prywatna praktyka

Grudziądz

zdecydowanie polecam, leczę u Pana doktora ząbki i jestem bardzo zadowolony

kulerskiego,nowy rządz

polecam
swietna kobieta przyklada sie do swojej pracy
cena 80zl za leczenia
znieczulenie 20 zl

Gabinet Stomatologiczny - Małgorzata Lang

86-300 Grudziądz

Kompetentna,uśmiechnięta, polecamy dla dzieci i dorosłych, tłumaczy cierpliwie, dokładnie leczy zęby

Prywatne Laboratorium Analiz Lekarskich
Kosynierów Gdyńskich 37
86-300 Grudziądz

Bardzo dobry lekarz. Zawsze kompetentny i bardzo uprzejmy. Charakteryzuje się dużą cierpliwością i delikatnością. Nawet mój mąż przekonał się do dr. Maciejewskiego i teraz bez obaw wchodzi do gabinetu dentystycznego. Lekarz godny zaufania.
Opinia dodana przez: Bożena

Józef Joniec

Stomatolog, Protetyk

tel. kom.794-711-881
Waryńskiego 12
86-300 Grudziądz

Pan doktor to fachowiec na 5. jest bardzo miły uprzejmy wszystko wytłumaczy. ósmy ząb usunął mi szybko i bezboleśnie. naprawdę polecam

Stomatolodzy w Grudziądzu