lekarz Barbara Żydecka-Sieromskalekarz Barbara Żydecka-Sieromska - zdjęcie profilowe

lekarz Barbara Żydecka-Sieromska

Neurolog

3,3

Wykonywane badania:
- Konsultacje neurologiczne

Wykonywane badania:
- Konsultacje neurologiczne

Nie polecam. Przyszłam do tego neurologa z bardzo silnymi bólami głowy, wylewem w oku, bólami oczu oraz kłuciem w klatce piersiowej (w weekend aż wyłam z bólu). Wizytę zasugerował lekarz innej specjalności. Pani doktor mnie zignorowała.Stwierdziła że głowa mnie boli bo niedawno miałam anginę i brałam antybiotyk. Była bardzo wyniosła. Jak dopytywałam o inne poza antybiotykiem przyczyny takiego bólu nawet nie chciała ze mną rozmawiać tylko coś "fukała" pod nosem. Kazała przyjść jak bóle nie przejdą samoistnie. Wizyta 180zł trwała 5 min! Proszę sobie poczytać opienie o Pani doktor w ...

Proszę sobie poczytać opienie o Pani doktor w innych serwisach i najlepiej poszukać sobie innego lekarza.

Jestem zaskoczona. Od dawna nie spotkałam tak życzliwej i wspaniałej kobiety do tego super specjalisty. Poświęca swój czas, wszystko dokładnie tłumaczy

Doświadczona Pani doktor. Widać że ma doświadczenie z powszechnymi chorobami typu depresja. Polecam.