Filtruj terminy

Neurolog Piaseczno

KB Medica Lekarska Poradnia Dietetyki Klinicznej i Sportowej
ul. Powstańców Warszawy 11B
05-500 Piaseczno

Cudowny lekarz. Ogromna wiedza, celna i szybka diagnoza. Zdrowy rozsądek i ogromna empatia i kultura osobista i tak rzadki szacunek do osób starszych. Trafne diagnozy i poczucie, że można uzyskać spokojnie odpowiedź na każde pytanie. Zdecydowanie polecam

Opinia dodana przez: Anna

05-500 Piaseczno

Pani Doktor, serdecznie dziękuję za wspaniałą opiekę w VI Oddziale Rehabilitacyjnym Odcinek III szpitala Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie Jeziornej ul. Wierzejewskiego 12, którego Pani jest Zastępcą Ordynatora - z poważaniem i pozdrowieniami wdzięczny Pacjent Roman Korczyński ze Skierniewic.

05-500 Piaseczno

Miła pani doktor. Wszystko wyjasniła. Mam skierowanie na eeg. Nastepna wizyta z wynikami badan. Polecam

Neurolog Piaseczno lekarz Barbara Żydecka-Sieromska

05-500 Piaseczno

Jestem zaskoczona. Od dawna nie spotkałam tak życzliwej i wspaniałej kobiety do tego super specjalisty. Poświęca swój czas, wszystko dokładnie tłumaczy

05-500 Piaseczno

Ten lekarz zasługuje na pierwsze miejsce w rankingu, zdecydowanie wyróżnia się na tle innych lekarzy. Niesamowite podejscie, na każdego pacjenta poświęca dużo czasu i uwagi. Nie traktuje ludzi jak na "taśmie". Idealny lekarz!

KB Medica Lekarska Poradnia Dietetyki Klinicznej i Sportowej
ul. Powstańców Warszawy 11B
05-500 Piaseczno

Szkoda, że mimo widocznych lat na karku, nie ma wiedzy. Przez brak umiejętności rozpoznania objawów, zlekceważenia ich, doprowadził do kalectwa na całe życie.

05-500 Piaseczno

Dawno nie spotkałam się z takim ogromem arogancji i braku kompetencji. Mój brat zmarł w cierpieniu bo ''dr'' nie zdiagnozowała przyczyny pogarszającego się stanu zdrowia. Beztrosko poszła do domu i zostawiła brata umierającego bez pomocy. Obecnie szukam dobrej firmy, bo zaskarżę szpital i ją. Trzymajcie się od niej z daleka.Chociaż może za pieniądze jest b.uprzejma.

Przychodnia Lekarska Zdrowie Piaseczna
ul. Aleja Kalin 55