lekarz Bartłomiej Mroziński

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

Doktor zakwalifikował do operacji moje dziecko gdy ważyło niecałe 4 kg i miało 4 miesiące informując przy tym,że operacja może mieć skutki śmiertelne. Wyjechałam do kraju UE gdzie lekarze zdiagnozowali dziecko jako nie potrzebujące operacji. Według doktora Mrozińskiego dziecko miało przestać się rozwijać. Minął ponad rok,dziecko waży 7kg i rozwija się doskonale. Operacja została wyznaczona hipotetycznie na wiek 5 lat,bo to najbezpieczniejszy moment. Po tej operacji ma szansę na dobrą rekonwalescencja i nawet szansę na uprawianie sportu wysiłkowego. W Polsce operuje się dzieci taśmowo jak kurczaki,za granicą tak nie jest. Dziecko jest pod stałą kontrolą i gdy jest taka potrzeba ma refundowane leki + mleko (które kosztuje 800 zł za 30 butelek po 100ml). W krajach UE sprzęt jest dużo lepszy,ten w naszym kraju wygląda jak z muzeum. Powiem tylko jedno,wstyd.

i na wizycie publicznej i na prywatnej jest super, synek bardzo lubi wizyty u doktora pomimo ze ma dopiero dwa latka, takie podejscie do dziecka powinien mieć kazdy lekarz albo nie być lekarzem. bardzo miły i konkretny, zawsze powie czy jest sie o co martwic czy nie.polecam wszystkim rodzicom, warto wydac troche wiecej i mieć taka obsługe.

Bardzo kompetentny lekarz. Godny polecenia. Wszystko dokładnie wytłumaczył i objaśnił. Serdecznie polecam!

arogant, krytykuje innych lekarzy, zbyt malo doswiadczenia

arogant, krytykuje innych lekarzy, zbyt malo doswiadczenia

Bardzo dobry lekarz uratował mojego syna jego zagazowanie w pracę jest bardzo duże

super lekarz z powołania- bada Mikołajka już 2 lata, gorąco polecam

super lekarz z powołania- bada Mikołajka już 2 lata, gorąco polecam

Wspaniały lekarz. Bardzo kompetentny. ma super podejście do dzieci. Zajmuję się moim synkiem od prawie 2 lat. Diagnozował go w 1 dobie życia.

Leczy moją córeczkę od 2,5 roku jest bardzo dobrym specjalistą !

Leczy moją córeczkę od 2,5 roku jest bardzo dobrym specjalistą !

Pana Doktora poznaliśmy 4,5 roku temu gdy nasza córeczka walczyła o życie w klinice na szpitalnej. Kolejne kontrole uświadomiły nam,że nikt tak jak On nie zna serca córki. Kiedy więc poradnie nie dysponowały terminami na kasę chorych nasz wybór był oczywisty. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru lekarza i ufamy Mu bardzo mocno, wiemy bowiem,że nasze dziecko jest bezpieczne.

Lekarz wykonał wszystkie badania mojemu synkowi, poświęcił duzo czasu na ich omówienie, polecam