lekarz Bartłomiej Osadnik

Ortopeda, Traumatolog

3,6
3,5
3,5

Byłem u lekarza już kilka razy i mogę śmiało powiedzieć, że to bardzo dobry lekarz, polecam każdemu. Świetnie wykorzystany czas wizyty co do minuty. Profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz bardzo umiejętnie oraz zrozumiale objaśnia i tłumaczy. Bardzo miły oraz wyrozumiały do swojego gabinetu prosi pacjentów osobiście. Stosowałem się do wszystkich zaleceń i widzę ogromne postępy. Wiedza, którą przekazuje lekarz pomaga w lepszym zrozumieniu swojego urazu i dzięki temu nie tylko wiemy ale też rozumiemy co robić lub czego unikać żeby proces leczenia był skuteczniejszy.

CUDOWNY LEKARZ dzięki Niemu mam nogę. Chciało Mu się walczyć o zdrowie i pełnosprawność pacjenta. Ktoś kto wystawił negatyw chyba pomylił lekarzy. Dr Osadnik jest przemiły, przeuprzejmy, empatyczny a przede wszystkim to fachowiec jakich mało! dziękuję Panie Doktorze

Bardzo rzetelny lekarz, fachowo wykonuje swoje obowiązki. Trafnie stawia diagnozy. Miły a zarazem pomocny.

Bardzo fachowy lekarz .Przeszedłem wcześniej zanim trafiłem na doktora Osadnika trzy operacje na staw łokciowy ,dopiero jemu udało się przywrócić pełną sprawność

Nie wiem kto dodał pierwszą opinię, nie ma poparcia w rzeczywistości. Dr Osadnik to osoba fachowa i bardzo uprzejma. Sam się u niego leczyłem, polecił mi go znajomy. Proszę przyjść do poradni, gdzie przyjmuje, zapytać któregokolwiek z pacjentów. Mało któremu lekarzowi się chce ruszyć tyłek z siedzenia podejść pod drzwi i zaprosić pacjenta do środka. Pan dr tak robi za każdym razem.

Faktycznie Pan do najmilszych nie należy. Bucowaty i chamowaty w zachowaniu - raczej nie polecam. Kompetencji nie oceniam bo nie jestem lekarzem.

chamskie zachowanie, niemiły

chamskie zachowanie, niemiły