lekarz Bartłomiej Osadnik

Ortopeda, Traumatolog

Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie gorąco polecam.Byłem na wizycie w Toszku fachowo postawił diagnozę

Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pana doktora jest bardzo życzliwy za sprawą wizyty wyjaśnił bardzo dokładnie na czym polega mój problem w moim przypadku chodziło o stopę a zmagałam się z mym problemem już prawie 2 lata chodząc do różnych lekarzy specjalistów Pan doktor bardzo mi pomógł ma bardzo dobre podejście do pacjentów jest bardzo dobrym i wrażliwym człowiekiem ,ma ogromną wiedzę płatności za wizyty też nie są duże w porównaniu do niektórych lekarzy

Byłam nie raz na wizycie i poleciłam 3 znajomym. Wszyscy jesteśmy zadowoleni z dr.Osadnika. Z całego serca polecam.

Bardzo rzetelny lekarz, fachowo wykonuje swoje obowiązki. Trafnie stawia diagnozy. Miły a zarazem pomocny.

Byłem u lekarza już kilka razy i mogę śmiało powiedzieć, że to bardzo dobry lekarz, polecam każdemu. Świetnie wykorzystany czas wizyty co do minuty. Profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz bardzo umiejętnie oraz zrozumiale objaśnia i tłumaczy. Bardzo miły oraz wyrozumiały do swojego gabinetu prosi pacjentów osobiście. Stosowałem się do wszystkich zaleceń i widzę ogromne postępy. Wiedza, którą przekazuje lekarz pomaga w lepszym zrozumieniu swojego urazu i dzięki temu nie tylko wiemy ale też rozumiemy co robić lub czego unikać żeby proces leczenia był skuteczniejszy.

CUDOWNY LEKARZ dzięki Niemu mam nogę. Chciało Mu się walczyć o zdrowie i pełnosprawność pacjenta. Ktoś kto wystawił negatyw chyba pomylił lekarzy. Dr Osadnik jest przemiły, przeuprzejmy, empatyczny a przede wszystkim to fachowiec jakich mało! dziękuję Panie Doktorze

Bardzo fachowy lekarz .Przeszedłem wcześniej zanim trafiłem na doktora Osadnika trzy operacje na staw łokciowy ,dopiero jemu udało się przywrócić pełną sprawność

Faktycznie Pan do najmilszych nie należy. Bucowaty i chamowaty w zachowaniu - raczej nie polecam. Kompetencji nie oceniam bo nie jestem lekarzem.

Nie wiem kto dodał pierwszą opinię, nie ma poparcia w rzeczywistości. Dr Osadnik to osoba fachowa i bardzo uprzejma. Sam się u niego leczyłem, polecił mi go znajomy. Proszę przyjść do poradni, gdzie przyjmuje, zapytać któregokolwiek z pacjentów. Mało któremu lekarzowi się chce ruszyć tyłek z siedzenia podejść pod drzwi i zaprosić pacjenta do środka. Pan dr tak robi za każdym razem.

częste niekulturalne, chamskie zachowanie

częste niekulturalne, chamskie zachowanie