lekarz Bartłomiej Panczyj

najlepszy pediatra!!!każdego dokładnie zbada,nikogo nie spławi-oby było szybko:)Dla każdego ma czas i jest miły,ma podejście do dzieci,no i oczywiście do chorób!!!

Witam,lekarz Bartłomiej Panczyj jest bardzo dobrym lekarzem,jeżdzę z moimi dziećmi do niego od 7 lat i nigdy się na nim nie zawiodłam,uważam że jak on mi zbada dzieci to mogę być spokojna o zdrowie swoich pociech.Gorąco polecam tego lekarza dla niego nie liczą się pieniądze tylko zdrowie swoich małych pacjentów

Wspaniały lekarz, bardzo kompetentny, odpowiada na wszystkie zadane pytania, nie odniosłam wrażenia, że leci tylko na kasę - wręcz przeciwnie czasami nie chce wziąźć za wizytę lub poradę jeśli uważa, że nie pomógł. Jedyny minus jak dla mnie to fakt, że zaleca wszystkie nadplanowe szczepienia a ja nie do końca się z tym zgadzam.

My jeździmy już cztery lata i nie spotkała na swojej drodze lepszego pediatry.

My jeździmy już cztery lata i nie spotkała na swojej drodze lepszego pediatry.

polecam....jezdzimy do niego juz od roku i jestesmy naprawde zadowoleni...mimo iz czasem czeka sie w naprawde dlugiej kolejce

nie spotkałam jeszcze lepszego lekarza zbada dziecko od stóp do głowy zmierzy zważy osłucha z każdej strony bardzo polecam naprawdę warto