Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z epidemiologii. W pracy zawodowej oraz naukowej zajmuję się medycyną zapobiegawczą (profilaktyczną), epidemiologią chorób zakaźnych, wakcynologią. medycyną podróży oraz diagnostyką i profilaktyką osteoporozy. W pracy z pacjentami łączy podejście kompleksowe do problemu medycznego. Szczególna uwagę przywiązuje do tematu wzmacniania zdrowia oraz profilaktyki chorób.

Świetny epidemiolog-profilaktyk oraz radiodiagnosta. Byłem już trzeci raz na badaniu oraz konsultacji profilaktycznej w Przychodni Osteoporosis w Gdańsku u Pana Bartłomieja Rawskiego. Wszystko wytłumaczył spokojnie, skrupulatnie i zrozumiale dla zwykłego pacjenta, zarówno jeśli chodzi o badanie jak i konsultację z zaleceniami. Wyniki z badania na badanie mi się poprawiają. Sam czuję się lepiej też. Dr. jest świetnym człowiekiem i specjalistą z ogromnymi pokładami empatii dla pacjenta-seniora, z duża wiedzą medyczna. Polecam wszystkim. Jeśli chodzi o usługi z zakresu osteoporozy, zwłaszcza densytometria i profilaktyka to tylko Przychodnia Osteoporosis w Gdańsku i dr. Bartłomiej Rawski.

Chciałam bardzo serdecznie podziękować za poradę i konsultację. Byłam u doktora na konsultacji medycznej z zakresu medycyny podróży przed wyjazdem na wakacje w Tajlandii. Bardzo miły, bardzo rzeczowy z dużą wiedzą, a przy tym bardzo kulturalny i miły. Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam, odpowiedział mi wyczerpująco na wszystkie pytania. Zastosowałam się do zaleceń doktora i z wakacji z Tajlandii mam same miłe wspomnienia. Następnym razem przed wyjazdem do krajów tropikalnych również wybiorę się na konsultację. Grunt to profilaktyka. Polecam wszystkim.

Trafiłam do Przychodni - Gabinety Lekarskie Osteoporosis z powodu potrzeby pilnego badania densytometrii.. Udało się otrzymać wolny termin szybko. Badanie gęstości kości przeprowadzał dr Bartłomiej Rawski. Bardzo miły, sympatyczny i kompetentny człowiek z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Badanie i opis bardzo szczegółowe i rzetelne z zaleceniami co mam dalej robić. Z pewnością nie raz skorzystam z usług tego wspaniałego doktora. Polecam innym. Godny zaufania specjalista.

Jestem lekarzem i chciałem podziękować dr Bartłomiejowi Rawskiemu za zbadanie i skonsultowanie moich pacjentów. Polecił mi doktora mój znajomy reumatolog, który wielokrotnie korzystał z jego usług. Dla mnie jako lekarza internisty, badanie oraz jego opis wykonany przez Bartłomieja Rawskiego wykonany w sposób profesjonalny i zrozumiały dla mnie. Dodatkowo zalecenia związane z suplementacją witamin i wapnia trafne w 100%, które utrzymałem. Polecam wszystkim, zarówno pacjentom, jak i kolegom lekarzom dr Rawskiego. Warto !!!

Chcielibyśmy podziękować za pomoc przez wyjazdem na egzotyczne wakacje Bartłomiejowi Rawskiemu. Bardzo miły, sympatyczny z ogromną wiedzą doktor. Wytłumaczył Nam wszystko bardzo dokładnie i zalecenia również przedstawił w zrozumiały dla Nas. W trakcie konsultacji nie patrzył niecierpliwe na zegarek, jak to mają w zwyczaju inni lekarze, tylko poświęcił Nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy. Bardzo kompetentny i godny polecenia specjalista.

Podziękowanie dla Bartłomiej Rawskiego. Byłam w Centrum Medycznym Św. Łukasza w Gdańsku, na badaniu. Badał mnie Bartłomiej Rawski. Świetny epidemiolog, diagnosta, posiadający dużą wiedzę medyczną, zwłaszcza na z zakresu osteoporozy i profilaktyki medycznej. Jest przy tym niezwykle kulturalny, szarmancki, miły i potrafiący wysłuchać i cierpliwe odpowiedzieć na wszystkie pytania pacjenta. Polecam wszystkim dr-a Rawskiego, tym, którzy chcą się przebadać w kierunku osteoporozy i uzyskać konsultację z zakresu profilaktyki osteoporozy na najwyższym poziomie.

Podziękowanie dla Bartłomiej Rawskiego.
Byłam w Centrum Medycznym Św. Łukasza w Gdańsku, na badaniu. Badał
mnie Bartłomiej Rawski. Świetny epidemiolog, diagnosta, posiadający dużą wiedzę
niezwykle kulturalny, szarmancki, miły i potrafiący wysłuchać i
cierpliwe odpowiedzieć na wszystkie pytania pacjenta. Polecam wszystkim
dr-a Rawskiego, tym, którzy chcą się przebadać w kierunku osteoporozy i
uzyskać konsultację z zakresu profilaktyki osteoporozy na najwyższym
poziomie.

Świetny epidemiolog. Porada i konsultacja kompleksowa zarówno pod względem wiedzy jak i poświęconego czasu. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie wiedzę i profesjonalizm. Polecam wszystkim doktora. Godny zaufania. Pozdrawiam. Marcin Sz.

Pozdrawiam. Marcin Sz.

Chciałabym podziękować Panu Bartłomiejowi za konsultacje, poradę oraz badanie w kierunku osteoporozy. W sposób prosty, a zarazem wyczerpujący udzielił porady dotyczącej profilaktyki osteoporozy. Świetny epidemiolog i specjalista zdrowia publicznego, świetny profilaktyk. Badanie również było wykonane, opracowane oraz zinterpretowane przez dr-a Rawskiego w sposób profesjonalny i rzetelny. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć profesjonalną diagnostykę oraz poradę z zakresu profilaktyki osteoporozy i nie tylko, zgodnie z aktualną wiedzą medyczną to POLECAM Bartłomieja Rawskiego.

Witam. Z początkiem maja byłam w Centrum Medycznym Św. Łukasza w Gdańsku i badał mnie Pan Rawski. Bardzo dobry specjalista. Bardzo uprzejmy, kulturalny, posiada dużą wiedzę medyczną zwłaszcza dotyczącą osteoporozy. Wytłumaczył mi w sposób bardzo zrozumiały, wszystko dotyczące badania, wyniku oraz samej osteoporozy. Obecnie jestem w trakcie leczenia osteoporozy i z pewnością na badanie kontrolne udam się do d Rawskiego. Polecam wszystkim, którzy chcą się przebadać w kierunku osteoporozy.

Wciąż poszukujesz "Radiolog Gdańsk"?

Miszewskiego 18
80-288 Gdańsk

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk

ul. Partyzantów 8/105