lekarz Bartłomiej Sroka

1,4
1,9
1,4

Pan doktor zrobił postępy w leczeniu. Teraz nie musi widzieć pacjenta i wie że jest zdrowy. Z takim człowiekiem żadna choroba nie jest straszna. Szczerze polecam pana doktora.jako człowieka który zna wszystkie choroby.Diagnozuje na odległość. Myślę że w ZUS wysoko zajdzie.Maniek Poznań.

Lekarz bardzo nieuprzejmy. Przyszedłem ze zmianami w okolicach paznokcia, które były wywołane urazem mechanicznym. Lekarz stwierdził, że zmiany zostały wywołane "obgryzaniem paznokci" i żadne tłumaczenia, że jest inaczej do niego nie docierały. Dalsza współpraca z lekarzem nie miała sensu. Skorzystałem z usług innego lekarza, gdzie współpraca przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Szczerze nie polecam usług Pana doktora. Lepiej poczekać dłużej na wizytę u innego lekarza.

Nie polecam tego pana na komisji ZUS ds. orzekania o niezdolnosci do pracy ponieważ pan dr. Chirurgi ogólnej nie badając mnie wnikliwie od razu w cudowny sposób stwierdził że jestem zdrowy i zdolny do pracy Przepraszam jestem po trzech Ciężkich operacjach i bardzo sie dziwię jak to możliwe skoro do dzisiaj mam silne bóle i trudności w poruszaniu sie iw wykonywaniu codziennych czynności życiowych Szczerze nie polecam tego Pana

ten lekarz jest bogiem uzdrawia w 5 minut po operacji blacha i sześć śrub na stale czyli do końca życia przedramienia prawej ręki ordynator chirurgii i ortopedii nie zakończył leczenia mogę troche ruszać do przodu w jego opinii jestem zdrowa i mam iść do pracy ale zdolności do pracy nie wystawi bo od tego są inni lekarze jak tak wydaje decyzje to niech zdolność tez nie polecam tego lekarza niech idzie na emeryturę a nie do orzekania w ZUS NIE POLECAM TRAFISZ NA NIEGO JESTES ZDROWY

Nie polecam nikomu tego pseudo lekarza.Powinien pracować na oddziale covidowym ponieważ w 5 minutach potrafi ciężko chorego ozdrowic.Cudowny cudotwórca 👎👎👎

Przyszedłem do tego lekarza z mały problemem który powinien zostać załatwiony podczas wizyty w placówce Lux Med (zweryfikowałem to z obsługa sieci Lux Med), niestety Panu doktorowi się nie chciało. Inny specjalista, również z tej placówki pomógł od razu podczas wizyty. Bardzo nie polecam tego lekarza.

Niestety bardzo negatywnie oceniam moja wizytę u Pana doktora w Luxmedzie w Poznaniu. Mialam do ściągnięcia szwy po zabiegu wycięcia znamienia. Niestety nie mogłam iść do lekarza, który wykonywał zabieg. Rana ładnie sie goiła. Pan doktor na 4 szwy tylko 1 wyciągnął w całości. Po tygodniu wróciłam do placówki z zakażeniem, inny lekarz powyciągał pozostałości 3 szwow. Nue polecam tego lekarza.

Nie polecam tego lekarza będąc w zusie orzekł że mogę iść do pracy ja choruje na skórę a bada mnie chirurg jakaś masakra tylko ,z dala od tego lekarza w zusie bo miły jest ale szybko ulecza i chorych ludzi do pracy wyrzuca nigdy już bym nie chciała to oglądać

Moim zdaniem jest to pan doktor o wysokiej kulturze osobistej.znajacy sie na medycynie.wystarczy powiedziec pol zdaniaa jest zorientowany o czym pacjent chce powiedziec. Swietnie przygotowany lekarz do swojego zawodu. Az milo patrzec jakie ma mile podejscie do pacjenta az nie do wiary.bylam mile rozczarowana postepowaniem pana doktora.polecam.aby wszyscy pacjenci trafili na takiego lekarza czlowieka od duszy i ciala. Zycze duzo.duzo zdrowia i pomyslnosci panu doktorowi i wiele osiagniec zawodowych w tej ciezkiej dziedzinie jaka jest medycyna. Bardzo dziekuje .barbara z poznania.