lekarz Bartłomiej Sroka

Chirurg ogólny

Moim zdaniem jest to pan doktor o wysokiej kulturze osobistej.znajacy sie na medycynie.wystarczy powiedziec pol zdaniaa jest zorientowany o czym pacjent chce powiedziec. Swietnie przygotowany lekarz do swojego zawodu. Az milo patrzec jakie ma mile podejscie do pacjenta az nie do wiary.bylam mile rozczarowana postepowaniem pana doktora.polecam.aby wszyscy pacjenci trafili na takiego lekarza czlowieka od duszy i ciala. Zycze duzo.duzo zdrowia i pomyslnosci panu doktorowi i wiele osiagniec zawodowych w tej ciezkiej dziedzinie jaka jest medycyna. Bardzo dziekuje .barbara z poznania.

Nie polecam tego lekarza będąc w zusie orzekł że mogę iść do pracy ja choruje na skórę a bada mnie chirurg jakaś masakra tylko ,z dala od tego lekarza w zusie bo miły jest ale szybko ulecza i chorych ludzi do pracy wyrzuca nigdy już bym nie chciała to oglądać