Bartosz Basiński

Zgadzam się całkowicie z poprzednikami. pełen profesjonalizm,rzetelność przy czym bardzo miły ;-)

Doktor Basiński wykonał mi koronę porcelanową górnej jedynki. Ponadto wcześniej leczenie kanałowe tejże jedynki oraz leczenie próchnicy innego zęba. Zasadniczo nie jestem amatorem wizyt u jakichkolwiek lekarzy i rzadko zdarza mi się korzystać z ich usług ale dr Basiński wg mnie jest wzorem lekarza z powołania. W trakcie pracy można zauważyć iż w pełni koncentruje się nad wykonywanym zadaniem. Doskonale i kompleksowo tłumaczy sposób leczenia i przy tym jest bardzo uprzejmy.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Bydgoszcz"?

Ortodontika
ul. 20 stycznia 1920 r 17/4