lekarz Bartosz Jurkiewicz

Doktor z powołania. Konkretny, indywidualnie zajął się moją przepukliną. Interesował się procesem gojenia na kontrolach. Odpowiedział na każde pytanie.

Własnie minęły dwa tygodnie od operacji a moje pozytywne wrażenie i radość, że trafiłam na tak wspaniałego doktora nadal nie mija. Pierwsza wizyta bardzo rzeczowa ale i utwierdzająca w przekonaniu, że operacja jest konieczna i wszystko będzie ok. Doktor Bartosz osobiście mnie operował co dało mi duże poczucie bezpieczeństwa i pewność, że będzie naprade dobrze. Profesjonalne podejście oraz opieka w szpitalu na ile czas pozwolił doktorowi. W poradni podczas wizyty kontrolnej uśmiechnięte oczy zza maseczki utwierdziły mnie w przekonaniu ze takich młodych i zdolnych chirurgów trzeba bardzo doceniać za wytrwalość w tym zawodzie w tak trudnych warunkach i okolicznościach. Dziekuję bardzo.

Chciałabym bardzo podziękować doktorowi Bartoszowi Jurkiewiczowi z Gdyni za opiekę po operacyjną we wrześniu 2020, bezinteresownie zainteresował się moim przypadkiem i przyczynił się do mojego wyleczenia,jestem mu bardzo wdzięczna i serdecznie polecam go wszystkim innym pacjentom gdyż jest to lekarz z powołania ma serce na dłoni i dobry humor którym zaraża każdego.Jestem mu bardzo wdzięczna za wszystko! 😊

W dniu 02 czerwca miałem operacje na przepuklinę pachwinową. Dziękuje za uratowanie mi życia.Pozdrawiam

Lekarz Bartosz Jurkiewicz z Gdyni - bo o Nim chciałbym napisać. Najlepszy chirurg z jakim miałem do czynienia. Prowadził mnie przez 4 dni w szpitalu miejskim, przyjęcie na oddział, konsultacje, badanie kolonoskopijne po sam wypis. Niesamowita osobowość, początkowo miałem panikę kiedy dowiedziałem się, że niestety muszę zostać na kilka dni w szpitalu - myślę, że tyczy się to prawie każdego z nas - panika. Pan Bartosz niesamowicie ciepło - i niech to nie zabrzmi źle, w sposób trochę żartobliwy zapewnił mnie, że jest to konieczne, ale nie mam się co obawiać. Okres czterech dni pobytu na oddziale chirurgi, a minęło już z trzy tygodnie jak jestem na zewnątrz wspominam bardzo pozytywnie. Słyszałem, że Pan Bartosz przyjmuje na Karwinach - więc jak zajdzie potrzeba walę jak w dym - naprawdę polecam chirurga.