Lekarze Lębork

lek. med. Barbara Galasiewicz

Ginekolog położnik, Ginekolog

10 Marca 15F/5
84-300 Lębork

pani doktor jest super, opieka lekarska pierwsza klasa... czułam sie bardzo dobrze na wizytach bez zadnych krepacji. jesli mialam jakies pytania natychmiast uzyskiwalismy z mezem odpowiedz. nie mam zadnych zastrzezen wrecz polecam.
Opinia dodana przez: judyta
Lębork Urolog lekarz Narcyz Kiejna

lekarz Narcyz Kiejna

Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Stary Browar"
Legionów Polskich 18
84-300 Lębork

U Pana Doktora Kiejny wykonywałem zabieg plastyki napletka. Jak dla mnie to lekarz numer 1:)
Mimo wielkiego stresu przed, zabieg przeszedłem bez większej nerwówki. Doktor wzbudzający zaufanie wśród ludzi, widać że zna się na rzeczy a w połączeniu ze swoją asystentką zabieg to już zupełnie bezstresowa czynność:)
Nawet podczas leżenia na stole lekarz wraz z asystentką potrafią rozbawić tak, że całe napięcie i stres mijają bardzo szybko:)
Panie Doktorze bardzo ...
Opinia dodana przez: T....z
Lębork Chirurg ogólny lek. med. Andrzej Wróbel

lek. med. Andrzej Wróbel

Chirurg ogólny

Przychodnia
ulica Węgrzynowicza 13
84-300 Lębork

Dzisiaj trafiłam z mamą na SOR w Lęborku. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za bardzo profesjonalne podejście - zarówno fachowe- lekarskie, jak i po prostu ludzkie. Dziękuję!

lekarz Grzegorz Pajuro

Lębork

Świetny lekarz, poświęca pacjentce dużo czasu, zawsze uśmiechnięty i gadatliwy, co skutecznie rozładowuje stres. Polecam
Opinia dodana przez: Pacjentks

lekarz Andrzej Wasielewski

AWIMED Przychodnia Specjalistyczna
Leśnice 20b
84-300 Lębork

Bardzo wspaniały i kochany lekarz.polecam go każdej kobiecie.pomógł mi wyleczyć infekcje i wyjść z choroby.gdzie inny lekarz tylko kasował kasę i wystawiał receptę na leki które nie pomagały a doktor Wasilewski odrazu wypisał odpowiednie leki za co mu bardzo dziękuję.godny polecenia ,miły i konkretny.niech żyje 100lat a nawet i dłużej.
Opinia dodana przez: eliza

dr n. med. Leszek Lolo

Alergolog, Pediatra

Przychodnia
ulica Węgrzynowicza 13
84-300 Lębork

Jestem bardzo zadowolona z czystym sumieniem polecam 😊 ma bardzo dobre podejście do dzieci, wszystko na spokojnie wytłumaczy.
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Mirosław Niewolin

gabinet lekarski
lebork.ul.slowackiego 25
84-300 Lębork

Trafiłam do szpitala w Lęborku w 5 tyg. ciąży z bólami podbrzusza i lekkim plamieniem. Pan Doktor najpierw ironicznie spytał, po co w ogóle pojechałam na urlop w ciąży (nie było ku temu żadnych przeciwwskazań), po czym, zanim mnie zbadał, usłyszałam, że „nikt nie wymyślił leku na poronienie”. Zrobił mi usg, które trwało może z 2 min., stwierdził, że wszystko jest Ok, ale dodał, żebym przypadkiem nie wracała do szpitala, ...
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Wojciech Jasiński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hospicjum św. Franciszka z Asyżu w Lęborku"
aleja Wolności 40A
84-300 Lębork

Jestem pod wrażeniem empatii jaką ma ten lekarz w stosunku do pacjenta. Jezdzilam w ostatnim czasie z tatą starszym czlowiem do Pana doktora i jestem mega zaskoczona życzliwością, zainteresowaniem ,empatią i wspaniałym podejściem do taty. Często bywam u różnych lekarzy z tatą i rzadko coś takiego się widzi. Lekarz przez duże L. Pozdrawiam Pana doktora. Córka Henryka Ż
Opinia dodana przez: Bozena

lekarz Jarosław Koss

Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PULS" JAROSŁAW KOSS
Zwycięstwa 4
84-300 Lębork

Pan doktor Kos jest kompetentnym lekarzem,zawsze względem mnie uprzejmy.Nigdy nie miałam problemu z uzyskaniem jakichkolwiek badań czy skierowania do innego specjalisty.
A że czasami krzyczy.Ludzie kochani przyjmijcie dziennie tylu pacjentów wysłuchajcie ich i każdemu dostosuj leki i jeszcze tłumacz ,że należy się leczyć i dbać o zdrowie.A jeszcze każda babcia przyjdzie i musi byc dzisiaj przyjęta i robi zamieszanie w poczekalni to każdemu mogą nerwy puścić. On też jest tylko ...
Opinia dodana przez: barbara

lekarz Elżbieta Szlęzak

NZOZ Poradnia dla Kobiet
Armii Krajowej 32
84-300 Lębork

Polecam prowadziła moje dwie ciąże i byłam bardzo zadowolona. Chodzę na wizyty od 10 lat i nigdy nie miałam nie miłej sytuacji. Miła kobietka.
Opinia dodana przez: Kama