Mariusz Doliński

3,7
3,5

Ogromnie boję się dentystów, do tego mam niska odporność na ból. Zostałam przyjęta w mniej niż 2h po telefonie, od razu wiedziałam z jakim kosztem trzeba się liczyć i wbrew opiniom które tu czytam, była to najniższa cena jaka usłyszałam dzwoniąc dziś do kilku miejsc. Mega zaskoczenie - relaksacyjna muzyka w tle, jakieś kojące widoczki. Delikatny ból przy znieczuleniu, który mnie bardziej wystraszyl niż zabolal, podczas wykrywania nawet nie wiem kiedy było po wszystkim. Lekarz jest wyrozumiały, Pani w gabinecie również, nawet później służyła pomocą. Już wiem, że nie będę ...

Ogromnie boję się dentystów, do tego mam niska odporność na ból.
Już wiem, że nie będę szukać żadnego innego stomaloga w Leborku.
Dziękuję Panu!

Ogromnie boję się dentystów, do tego mam niska odporność na ból.
Już wiem, że nie będę szukać żadnego innego stomaloga w Leborku.
Dziękuję Panu!

Najlepszy stomatolog. Pan Doktor zawsze niezawodny, profesjonalny i skuteczny. Pewne jest, że jak się podejmie pomocy to zrobi to dobrze :)

Ja jak najbardziej polecam Pana Dolińskiego. Bardzo fajny stomatolog, dobry w swoiej dziedzinie. Ma najlepsze znieczulenie w Lęborku, taka jest moja opinia. Nie narzekam a wręcz przeciwnie, nie wyobrażam sobie leczyc zęby u kogoś innego :)

Nie polecam. Plomby wypadają. Wypadła po roku, zrobiłam znowu - zapłaciłam. Teraz znowu wypadła. 3 raz nie zapłacę kolejnej stowki

Bardzo dobry lekarz. Wielu juz dentystow spotkalam, ale zaden nie dorownuje panu Dolinskiemu. Bardzo delikatny- przy usuwaniu osemki nawet nie wiedzialam kiedy znieczulil (myslalam ze ciagle jeszcze cos przygotowuje). Aparat do bezbolesnego znieczulenia =rewelacja! samo usuwanie trwalo nawet chyba nie pol minuty- zrobil to tak sprytnie ze nic nie poczulam. Wypelnienia tez robi profesjonalnie- nawet mi poprawial po innym dentyscie bo nitka haczyla przy czyszczeniu a nie powinno tak byc. Zamierzam chodzic juz tylko do niego nawet jesli jest drozszy to i tak warto. Super lekarz!

Chodziłam wielokrotnie na wizyty do tego stomatologa. W ciągu 4 miesięcy zniszczył mi dwa zęby- nie doczyścił i zrobiła się zgorzel, musiałam więc wyleczyć zęby kanałowo- w obu przypadkach (to były moje ostatnie dwie wizyty u tego Pana). Za pierwszym razem nie płaciłam za plombę ale za leczenie kanałowe tak. Drugim razem, gdy zadzwoniłam w piątek około 12, to żona-sekretarka powiadomiła mnie, że już w tym dniu skończyli pracę i zaproponowała wizytę w poniedziałek; jednak w sobotę musiałam udać się do innego lekarza, bo ciśnienie w chorym zębie było nie do zniesienia! Oczywiście niedokładność p.Dolińskiego skończyła się następnym leczeniem kanałowym. Po takich poważnych wpadkach zmieniłam stomatologa i nie żałuję. Ponadto pan jest humorzasty,potrafi dogryźć przy pacjentach żonie-sekretarce.

Zdecydowanie polecam. Wczesniej leczyłem zęby u Pana Żaka na sienkiewicza i Pana Bochniaka w Nowej Wsi Lęb. Poprzedni lekarze ("stomatolodzy") nie dość, że byli nie uprzejmi, to w dodatku nie traktowali mojego problemu poważnie.. Gdy poszedłem pierwszy raz na wizyte do Pana Mariusza, zostałem bardzo mile zaskoczony. Zdecydowanie polecam tego Dentyste za profesjonalizm i podejście do pacjenta :)

Za żadne skarby świata nie polecam tego lekarza nikomu!!!!! Udałem się do niego z ułamaniem połowy '' jedynki'' po upadku. Zrobić owszem zrobił za wypełnienie zapłaciłem 500 zł. Po dwóch dniach jedząc obiad wypełnienie odpadło bo chyba było źle przyklejone i poszedłem do niego z reklamacją i ten właśnie '' stomatolog'' kazał sobie zapłacić kolejne 300 złoty. Niekompetencja jego żony pozostawia wiele do życzenia. Opryskliwa, chamska, zimna i nie miła. Żałuje, że miałem okazje korzystać z jego usług. Jeżeli nie chcecie mieć spieprzonych zębów i stracić mnóstwo kasy to idźcie do innego. Polecam doktor Pytlak:)

polecam tego dentystę ma podejście do pacjenta,ktory bardzo się boi jest wystraszony.Byłam z moja mamą,która bardzo się bała a po tej wizycie mówi,ze tylko tam i nigdzie dalej.