lek. dent. Mariusz Dolińskilek. dent. Mariusz Doliński - zdjęcie profilowe

lek. dent. Mariusz Doliński

Bardzo dobry fachowiec - polecam Ja się boję wizyty u dentysty, a tu szybko, miło i bezbolesnie. Gabinet przyjemny, w tle relaksacyjna muzyka

Bardzo dobry fachowiec - polecam

Najlepszy stomatolog. Pan Doktor zawsze niezawodny, profesjonalny i skuteczny. Pewne jest, że jak się podejmie pomocy to zrobi to dobrze :)

Ogromnie boję się dentystów, do tego mam niska odporność na ból. Zostałam przyjęta w mniej niż 2h po telefonie, od razu wiedziałam z jakim kosztem trzeba się liczyć i wbrew opiniom które tu czytam, była to najniższa cena jaka usłyszałam dzwoniąc dziś do kilku miejsc. Mega zaskoczenie - relaksacyjna muzyka w tle, jakieś kojące widoczki. Delikatny ból przy znieczuleniu, który mnie bardziej wystraszyl niż zabolal, podczas wykrywania nawet nie wiem kiedy było po wszystkim. Lekarz jest wyrozumiały, Pani w gabinecie również, nawet później służyła pomocą. Już wiem, że nie będę ...

Ogromnie boję się dentystów, do tego mam niska odporność na ból.
Już wiem, że nie będę szukać żadnego innego stomaloga w Leborku.
Dziękuję Panu!

Ogromnie boję się dentystów, do tego mam niska odporność na ból.
Już wiem, że nie będę szukać żadnego innego stomaloga w Leborku.
Dziękuję Panu!

Ja jak najbardziej polecam Pana Dolińskiego. Bardzo fajny stomatolog, dobry w swoiej dziedzinie. Ma najlepsze znieczulenie w Lęborku, taka jest moja opinia. Nie narzekam a wręcz przeciwnie, nie wyobrażam sobie leczyc zęby u kogoś innego :)

Zdecydowanie polecam. Wczesniej leczyłem zęby u Pana Żaka na sienkiewicza i Pana Bochniaka w Nowej Wsi Lęb. Poprzedni lekarze ("stomatolodzy") nie dość, że byli nie uprzejmi, to w dodatku nie traktowali mojego problemu poważnie.. Gdy poszedłem pierwszy raz na wizyte do Pana Mariusza, zostałem bardzo mile zaskoczony. Zdecydowanie polecam tego Dentyste za profesjonalizm i podejście do pacjenta :)

polecam tego dentystę ma podejście do pacjenta,ktory bardzo się boi jest wystraszony.Byłam z moja mamą,która bardzo się bała a po tej wizycie mówi,ze tylko tam i nigdzie dalej.

Bardzo dobry lekarz. Wielu juz dentystow spotkalam, ale zaden nie dorownuje panu Dolinskiemu. Bardzo delikatny- przy usuwaniu osemki nawet nie wiedzialam kiedy znieczulil (myslalam ze ciagle jeszcze cos przygotowuje). Aparat do bezbolesnego znieczulenia =rewelacja! samo usuwanie trwalo nawet chyba nie pol minuty- zrobil to tak sprytnie ze nic nie poczulam. Wypelnienia tez robi profesjonalnie- nawet mi poprawial po innym dentyscie bo nitka haczyla przy czyszczeniu a nie powinno tak byc. Zamierzam chodzic juz tylko do niego nawet jesli jest drozszy to i tak warto. Super lekarz!

Najlepszy stomatolog w mieście. Kompetentny, uprzejmy, delikatny. Polecam nawet największym panikarzom.