lek. med. Barbara Galasiewiczlek. med. Barbara Galasiewicz - zdjęcie profilowe

lek. med. Barbara Galasiewicz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Pani doktor to lekarz niezwykle kompetentny i merytoryczny. Jest fachowcem w każdym calu. Bardzo stara się nawiązać z pacjentką dobry kontakt, by stworzyć atmosferę zaufania i swobody. Szyko i skutecznie rozwiązała moje problemy ginekologiczne, co bez wątpienia świadczy o jej umiejętnościach. Poświęciła mi wystarczająco dużo czasu by szczególowo odpowiedzieć na zadane pytania. Po wizycie czułam się usatysfakconowana, poniważ zostałam potraktowana z poszanowaniem mojej godności. Takiego ginekologa szukałam i na szczęście znalazłam, dlatego bez dwóch zdań mogę polecić Panią doktor!

Jestem pacjentką Pani doktor od lipca 2021 roku. Jej nieoceniona wprost pomoc zmieniła moje życie na lepsze. Zaopiekowała się mną podczas bardzo silnych krwawień. Dzięki planowi leczenia, który zaproponowała dziś nie mam już problemu z nieregularnymi, obfitymi miesiączkami uniemożliwiającymi mi normalne funkcjonowanie. Kolejną rzeczą, którą jej zawdzięczam jest zachęcenie mnie do odchudzania. Wytłumaczyła, bardzo dokładnie, że moje problemy w głównej mierze były skutkiem zaniedbań dietetycznych. I tak, po latach życia w zaprzeczeniu musiałam przyjąć ten fakt do wiadomości. W przeciwieństwie do innych lekarzy, różnych specjalizacji, którzy rzucali mi suche: "trzeba schudnąć", ona jedyna, realnie doradziła mi od czego mam zacząć. Wspólnie zrobiłyśmy ten pierwszy krok na drodze ku zdrowiu metabolicznemu. Jako osoba, która otyła była od dziecka, i której otyłość wraz z wiekiem się pogłębiała, z początku nie wierzyłam, że tak proste zasady mogą pomóc mi pozbyć się nadmiaru kilogramów, bowiem w przeszłości próbowałam róznych diet i specyfików z marnym skutkiem. Dziś po prawie 2 latach od pierwszej wizyty schudłam 42 kg i idę po więcej. Dla osób, które zarzucają dr Galasiewicz nadmierne pochylanie się nad aspektem dietetycznym napiszę tylko, że dla osiągnięcia najlepszych wyników terapii ginekologicznej, hormony muszą osiągać prawidłowe wartości. Nie bez kozery istnie cały dział medycyny zwany "endokrynologią ginekologiczną". Wspomniane przeze mnie wcześniej hormony odpowiadają, m.in. za wahania masy ciała, nastrój, percepcję, ale też stymulują cykl miesiączkowy oraz wpływają na płodność. Tak, hormony są szalenie ważne w ginekologii i dlatego należy zrozumieć, że działy medycyny przenikają się i występują pomiędzy nimi złożone zależności. Dzieki odpowiedniej, zbilansowanej diecie możemy uchronić się przed takimi chorobami zależnymi od poziomu hormonów, jak cukrzyca. Poziom świadczonych przez Panią doktor usług za każdym razem był na wysokim poziomie, gdyż jest profesjonalistką o wysokich kompetencjach, jak i rozległej wiedzy. Bardzo ważne jest, aby pacjentka w gabinecie ginekologicznym czuła się komfortowo tudzież bezpiecznie. Taka sprzyjająca, przyjazna atmosfera zawsze panowała w gabinecie dzięki empatycznemu usposobieniu dr Galasiewicz oraz jej wysokiej kulturze osobistej. Podczas wizyty można było zapytać ją o wszystko bez poczucia, że jako laik powie się coś głupiego, czy niedorzecznego. Odpowiadała niezwykle merytorycznie i przedstawiała konkretny plan działania, co bardzo mi się podobało. Za pomoc, wsparcie i motywację, którą otrzymałam będę jej wdzięczna do końca życia, dlatego też z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim pacjentkom usługi Pani doktor Galasiewicz.

pani doktor jest super, opieka lekarska pierwsza klasa... czułam sie bardzo dobrze na wizytach bez zadnych krepacji. jesli mialam jakies pytania natychmiast uzyskiwalismy z mezem odpowiedz. nie mam zadnych zastrzezen wrecz polecam.

Bardzo dobra opieka lekarska. polecam. a te komentarze , ,, staraciłam przez tą panią ciążę" są bezsensowne, najlepiej zwalić winę na lekarza.

Nie mam zastrzeżeń, sympatyczna i kompetentna. Polecam

Nie mam zastrzeżeń, sympatyczna i kompetentna. Polecam

bardzo mila pani doktor goraco polecam szczegolnie przyszlym mama . bardzo dobra opieka na kazde pytanie odpowiedz az milo na takiej wizycie

bardzo miła, wręcz wspaniała Pani doktor, gorąco polecam.

bardzo miła, wręcz wspaniała Pani doktor, gorąco polecam.

Przesympatyczna Pani doktor, wszystko dokładnie tłumaczy, bardzo miła.Wizyta 90zł+USG+ cytologia razem 165zł.Moja córka nie zamieniłaby jej na innego lekarza.

Bardzo miła i kompetentna osoba, mnóstwo kobiet korzysta z jej usług.

Bardzo miła i kompetentna osoba, mnóstwo kobiet korzysta z jej usług.

Do Pani Galasiewicz poszłam pierwszy raz 14 lat temu i od tego czasu nie zmieniłam gina. Uważam, że jest świetnym lekarzem, zawsze celnie i trafnie stawia diagnozę. Kiedy prowadziła moją ciążę czułam się bezpiecznie wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Nie wiem dlaczego jest tyle przykrych komentarzy ale ja z nimi się nie zgadzam.