Ginekolog Lębork

Lębork

Witam czy doktor przyjmuje na NFZ? Jeśli tak to gdzie dokładnie i ile mniej więcej trzeba czekać. Dziekuje za odp

Opinia dodana przez: Patriszia
Ginekolog Lębork lek. med. Barbara Galasiewicz

lek. med. Barbara Galasiewicz

Ginekolog położnik, Ginekolog

10 Marca 15F/5
84-300 Lębork

pani doktor jest super, opieka lekarska pierwsza klasa... czułam sie bardzo dobrze na wizytach bez zadnych krepacji. jesli mialam jakies pytania natychmiast uzyskiwalismy z mezem odpowiedz. nie mam zadnych zastrzezen wrecz polecam.

Opinia dodana przez: judyta

gabinet lekarski
lebork.ul.slowackiego 25
84-300 Lębork

lekarz ktoremu warto zaufac jest wiarygodny mam do niego 100%zaufania polecam kazdej kobiecie w ciazy i nie tylko!SZKODA ZE ZNOWU WYJECHAL

Lębork

Dobry lekarz,przyjmował moje dwa porody -cesarskie .Trafne diagnozy ,skuteczny w leczeniu .Mogę śmiało polecić jako dobrego lekarza innym pacjentkom.

Opinia dodana przez: aleksandra

pl. Młodzieży 10
Lębork

Pan doktor Czekała jest bardzo miłym,uprzejmym i przede wszystkim kompetentnym ginekologiem.
Podchodzi do pacjenta ciepło i życzliwie.
Na pewno będę jego pacjentką.

Podchodzi do pacjenta ciepło i życzliwie.
Na pewno będę jego pacjentką.

AWIMED Przychodnia Specjalistyczna
Leśnice 20b
84-300 Lębork

Bardzo wspaniały i kochany lekarz.polecam go każdej kobiecie.pomógł mi wyleczyć infekcje i wyjść z choroby.gdzie inny lekarz tylko kasował kasę i wystawiał receptę na leki które nie pomagały a doktor Wasilewski odrazu wypisał odpowiednie leki za co mu bardzo dziękuję.godny polecenia ,miły i konkretny.niech żyje 100lat a nawet i dłużej.

Opinia dodana przez: eliza

NZOZ Poradnia dla Kobiet
Armii Krajowej 32
84-300 Lębork

Polecam prowadziła moje dwie ciąże i byłam bardzo zadowolona. Chodzę na wizyty od 10 lat i nigdy nie miałam nie miłej sytuacji. Miła kobietka.

Opinia dodana przez: Kama

lekarz Andrzej Machowina

Ginekolog położnik, Ginekolog

Lekarska Poradnia Zdrowia Psychicznego
al. Wolności 40 A
84-300 Lębork

Pan doktor jest specyficzny ale dobrze poprowadził moją ciążę.Urodziłam zdrową córeczkę.Pani położna super kobieta-gdyby tylko można było łatwiej się tam dostać.

Lekarska Poradnia Zdrowia Psychicznego
al. Wolności 40 A
84-300 Lębork

Ostatni lekarz do którego bym poszedł. Nieuprzejmy, chamski. Po prostu burak. Nie polecam nikomu.!!

ul. Zwycięstwa 35A/2
84-300 Lębork

lekarz w podeszłym wieku którym jest trudna komunikacja nie posiada specjalistycznego sprzetu ma stary zardzewiały sprzęt nie polecam po spotkaniu z nim odradzam kobietą wizyt nie rozumi co sie do niego mówi ogułem jeden wielki syf RADZE UWARZAĆ NA TAKICH NIE KOMPETENTNYCH I STARSZYCH OBLEŚNYCH TYPÓW Z TAKIM SPRZĘTEM TO MOŻE SE CHOMIKI BADAĆ A NIE KOBIETY REKLAMA Z JEGO OGŁOSZENIEM POWINNA JAK NAJSZYBCIEJ ZNIKNĄC Z INTERNETU I Z BUDYNKU Z ULICY ZWYCIĘSTWA 35A SZCZEŻE ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SYF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SYF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!