lekarz Andrzej Wasielewski

Ginekolog

3,7

Bardzo wspaniały i kochany lekarz.polecam go każdej kobiecie.pomógł mi wyleczyć infekcje i wyjść z choroby.gdzie inny lekarz tylko kasował kasę i wystawiał receptę na leki które nie pomagały a doktor Wasilewski odrazu wypisał odpowiednie leki za co mu bardzo dziękuję.godny polecenia ,miły i konkretny.niech żyje 100lat a nawet i dłużej.

Jestem pacjentką tego lekarza ponad 10 lat,wcześniej raz byłam u pani Slęzak,która stwierdziła,że będę miała problemy z ciążą,ponadto nie potrafiła mnie wyleczyć ze zwykłej infekcji.Pan doktor zrobił to wręcz od razu,potrafi dobrać stosowny lek.Poprowadził wzorcowo moje 2 ciąże,również zabieg ginekologiczny odbył się pod jego opieką wręcz idealnie.Nie wyobrażam sobie innego ginekologa,jeśli kiedyś przestanie przyjmować.I dobrze,że mówi per Ty i ma swoje żarty,rozładowuje to atmosferę przed tym nieprzyjemnym momentem wejścia na fotel.Polecam.

Najlepszy lekarz, leczyłam się już w 3mieście, Łodzi, ale dr Wasielewski jest najlepszym fachowcem, konkretny i jasno tłumaczący każde problemy, przeleżałam 3 ostanie zagrożone miesiące ciąży i zaopiekował się mną na najwyższym poziomie, czułam się bardzo bezpiecznie pod jego opieką, przekonywał mnie o swoich kompetencjach nie raz dobrymi wyborami, zawdzięczam mu zdrowego Synka, który urodził się- po długiej walce- w terminie. P. Doktor przejmuje się każdym pacjentem, choć nie zawsze daje to po sobie poznać, prawdą jest, że lubi sobie zażartować, co często rozluźnia napiętą sytuację, kiedy pacjentka musi wejść na krzesło;)

Myślę, że w Lęborku jest to najlepszy lekarz ginekolog. Jestem młodą dziewczyną. Miałam torbiele jajników. Operacja którą przeprowadził przebiegła pomyślnie. Wizyty, poza normalnym stresem związanym z wizytą u ginekologa, są zazwyczaj bardzo wesołe. Polecam go wszystkim dziewczynom, które wybierają się do ginekologa po raz pierwszy, szczególnie ze względu na poczucie humoru Doktora ;). Ja niestety nie mogłam tego doświadczyć, gdyż pierwszy raz wybrałam się do pani ginekolog ( z oczywistych przyczyn ), również w Lęborku. Była bardzo niemiła a wizyta była nieprzyjemna i ogromnie stresująca. Teraz wiem, że gdybym znała pana doktora wcześniej, na pierwszą wizytę wybrałabym się do niego, mimo iż jest mężczyzną. Poza tym myślę, że jest również świetnym fachowcem. Mam do niego zaufanie, bo z torbieli zostałam wyleczona całkowicie. :)

najlepszy lekarz dziękuje p.doktorze za uratowanie życia mojej córce...bo inny lekarz dr.ś doprowadził by do zgonu jestem wdzięczna za fachowe podejście ratując mnie i moją coreczkę nie zdażł ubrac fartucha ani rękawic bo każda sekunda byla istotna polecam z calego serca i nie zawsze leci na kase to nie jest dla nie go tak wazne jak życie

Bardzo dobry lekarz udziela konkretnych odpowiedzi może przy pierwszej wizycie czułam lekki nie smak ale póżnej było zdecydowanie lepiej.Moje obie ciąże poprowadził jestem zadowolona i jak mam jakieś pytania na każde odpowie bez problemu.

Według mnie to bardzo dobry lekarz. Dobrze wytłumaczył mi wszystko. Cała ciąża przebiegała bez komplikacji.

polecam tego lekarza ,jest dobry w tym robi.ze morze czsem zuci głupie słówko to trudno to jest tesz człowiek taki jak my,chodze doniego z druga ciarza i niepowiem zlego słowa,zdecydowanie polecam

Ja jestem zadowolona że chodzę do tego lekarza. Prowadzi moją drugą ciążę i nie mam mu nic do zarzucenia. Co prawda ma czasami dziwne poczucie humoru ale nie przeszkadza mi to nikt nie jest idealny. Stanowczo nie zamieniłabym go na żadnego innego lekarza jest idealny w swoim fachu.NAPRAWDĘ POLECAM!!!

Stan mój i córeczki był bardzo ciężki kiedy trafiłyśmy do szpitala, to dzięki doktorowi Wasilewskiemu i jego oddaniu pracy (przyjeżdżał nawet w nocy kiedy nie miał dyżurów) ŻYJEMY !! polecam całym sercem. Będę mu wdzięczna do końca życia!!