lekarz Andrzej Wasielewski

leżalam w szpitalu przez 3 miesiące i może ten pan ma wiedzę ginekologiczną to serca i rozumu na pewno nie ma!!!!!!!nie polecam!!

Niestety nie polecam tego lekarza i współczuję Paniom takiego "fachowca".Stwierdził że bakteri które wyszły w posiewie sie nie leczy a to dziwne. Trafiłam do niego z konieczności, nie jestem stąd, mam porównanie z innymi lekarzami i wiem że takiego stanu rzeczy się nie lekceważy.Radzę omijać z daleka tego lekarza.

Juz z drugą ciążą chodze do dr Wasilewskiego i nawet przez myśl mi nie przeszło aby go zmienic.Jest najlepszym ginekologiem wg mnie w Leborku.

Wiele mu zawdzięczam. Nie zawsze taktowny ale bardzo dobry fachowiec. Myślę, ze ginekologia to jego pasja.

LEKARZ KTÓRY NIE OWIJA W BAWELNĘ PO PROSTU DO RZECZY

LEKARZ KTÓRY NIE OWIJA W BAWELNĘ PO PROSTU DO RZECZY

gdy zbliza sie zabieg wogle nie rozmawia z pacjetem o dalszym przebiegu choroby a powinien . Pozniej pacjetka sie wszystkim martwi .Żadnej wiadomości.

za kase jest mily. panstwowo nie .lekcewazy pacjetow

za kase jest mily. panstwowo nie .lekcewazy pacjetow

Super lekarz, godny polecenia, chodzę do niego odkad skończyłam 16 lat i zawsze byłam bardzo zadowolona. Pomógł mi z zapaleniem i nadżerką.

na pierwszym moim spotkaniu w szpitalu niestety Pan doktor nie był zbyt uprzejmy. podejście do problemu dla mnie ważnego (niepłodności) - obojętny.

Poleciła mi go moja siostra i jestem jej wdzięczna bo wyleczył mnie z chorób kobiecych i poleciłabym go każdej kobiecie.