lekarz Andrzej Wasielewski

POLECAM TEGO LEKARZA. PROWADZIŁ MOJE 2 CIĄŻE I NIE WYOBRAZAM SOBIE ŻEBYM MOGLA IŚĆ O INNEGO,

Bardzo kompetentny, rzeczowy.Gorąco polecam. M.M.

Bardzo kompetentny, rzeczowy.Gorąco polecam.
M.M.

Pan doktor może i zna się na problemach zdrowotnych typu nadżerki, torbiele itp. ale zupełnie nie potrafi pomóc w leczeniu niepłodności, jest zupełnie bezradny, a to że potrafi w trakcie wizyty powiedzieć czule do pacjentki "kocie" i poklepać ją po ramieniu nie rekompensuje jej strat finansowych i tego że sprawa chcianej ciąży stoi w miejscu.

jest bardzo dobrym lekarzem ,polecam.prowadzi moją ciąrze i jestem zadowolona,poswieca sporo czasu,i doskonale tłumaczy

Świetny lekarz,bardzo dobry i kompetentny. Bardzo dokładnie tłumaczy problem zdrowotny ,metody jego leczenia są skuteczne. Mam poważne problemy hormonalne,pan doktor zdołał mi pomóc. Zdecydowanie polecam go wszystkim moim znajomym.

POLECAM WSZYTSKIM KOBIETOM INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA I KOMPLEKSOWO PODCHODZI DO PROBLEMÓW ZDROWOTNYCH

nie ma drugiego takiego specjalisty jest super

nie ma drugiego takiego specjalisty jest super

Jedyny, co może podjąć decyzje na całym oddziale bez konsekwencji.

Jedyny, co może podjąć decyzje na całym oddziale bez konsekwencji.

Stan mój i córeczki był bardzo ciężki kiedy trafiłyśmy do szpitala, to dzięki doktorowi Wasilewskiemu i jego oddaniu pracy (przyjeżdżał nawet w nocy kiedy nie miał dyżurów) ŻYJEMY !! polecam całym sercem. Będę mu wdzięczna do końca życia!!

dobry tylko dla pryw. pacjentek i to też nie zawsze

dobry tylko dla pryw. pacjentek i to też nie zawsze