dr n. med. Mirosław Niewolin

Bardzo dobry lekarz, świetne podejście do pacjentki - mimo strachu przed porodem udało mu się podejść do wszystkiego z humorem , blizna po cesarce prawie niewidoczna polecam martyna

Trafiłam do szpitala w Lęborku w 5 tyg. ciąży z bólami podbrzusza i lekkim plamieniem. Pan Doktor najpierw ironicznie spytał, po co w ogóle pojechałam na urlop w ciąży (nie było ku temu żadnych przeciwwskazań), po czym, zanim mnie zbadał, usłyszałam, że „nikt nie wymyślił leku na poronienie”. Zrobił mi usg, które trwało może z 2 min., stwierdził, że wszystko jest Ok, ale dodał, żebym przypadkiem nie wracała do szpitala, jak już zacznie się poronienie, bo bez sensu w tak wczesnej ciąży. Ze łzami w oczach poprosiłam, żeby tak nie mówił, skoro na usg było wszystko w porządku...Od razu po wyjściu zaczęłam z narzeczonym szukać prywatnej placówki, bo bóle nie ustępowały. Po 3 godzinach przyjęła mnie Pani Doktor, okazało się, że jestem w trakcie poronienia. Zostałam dokładnie zbadana, dostałam skierowanie na niezbędne badania i wszystko zostało mi wytłumaczone. Nie polecam nikomu dr. Niewolina - może ciąży nie dałoby się podtrzymać, ale chodzi o samo podejście do pacjentki....zero empatii, zrozumienia, jakiegokolwiek wytłumaczenia.

Przyjeżdżam do Lęborka specjalnie z Gdyni, prowadził moje cztery ciąże. Świetny lekarz,polecam z całego serca.Nadal dojeżdżam na wizyty do Lęborka mając wielu specjalistów w trójmieście.

lekarz ktoremu warto zaufac jest wiarygodny mam do niego 100%zaufania polecam kazdej kobiecie w ciazy i nie tylko!SZKODA ZE ZNOWU WYJECHAL

ZWYCZAJNY LEKARZ GINEKOLOG, ale jak ktoś oczekuje AKTORA, to niech się rozkraczy przed dr Hausem!

Nie polecam tego lekarza!!!! Może i wiedze jakas tam ma, ale jest nie mile dowcipny i chyba bardziej nastawiony na kase niz na rzetelne leczenie czy prowadzenie ciaży! Jak rodzisz i on ma dyżur to sie nawet nie zainteresuje tylko wydobywa z siebie jakieś głupie żarty. No a na wizycie prywatnej kase i to duzą jak na Lębork bierze bez wahania!!! Nie wiem ale ten lekarz to zaufania nie wzbudza :-(

SUPER LEKARZ -SOLIDNY,UPRZEJMY I CZASAMI ZA DUŻO GADA-ALE POLECAM ZDECYDOWANIE.

SUPER LEKARZ -SOLIDNY,UPRZEJMY I CZASAMI ZA DUŻO GADA-ALE POLECAM ZDECYDOWANIE.

Pan doktor, uprzejmy, wykonał mi badanie usg oraz wyjaśnił wszystko co było widać na ekranie. jednakże moim zdaniem koszt badania był zbyt duży oraz przepisał mi krem za 95 zł. Uważam, że taką samą obsługę miałam na książeczkę i żałuję, że poszłam. Wyrzuciłam tylko pieniądze. Czyli cała moja przyjemność badania (miałam podejrzenie zapalenia) kosztowała mnie 270 zł.

Najlepszy -z humorem,budzący zaufanie.Chodzę ja i moje 2 siostry.I też poroniłam-ale przecież to jego wina.Więc nie wylewaj pomyj na jego głowę.Jakby się dobrze skończyło- urodzeniem zdrowego dziecka -to by był najlepszy,a że poroniłaś -widocznie tak musiało być.Wasielewski-byłam i nigdy więcej,zdecydowanie nie polecam.

Poszłam do tego lekarza, ponieważ słyszałam wiele dobrego o tym lekarzu.Po pirwszej prywatnej wizycie zmieniłam zdanie.Udaje luzaka, dowcipy nie na miejscu.Zwierzyłam się ,że jestem po in vitro to wpisał mi do książeczki ciążowej. Dopiero po mojej uwadze,że tego sobie nie życzę, bo to taka sama ciąża jak inne to wziął i założył nową.Żart,że wzięłam pożyczkę w Providencie na in vitro był nie na miejscu. Chaotyczny, podałam mu wszystkie badania, które robiłam to okazało się ,że wyniku toksoplazmozy nie wpisał.Zlecił mi badania a przy następnej wizycie pytał się o wynik badania, którego zapomniał mi zlecić.Okazało się ,że koleżanki płaciły za wizytę mniej niż ja.Po miesiącu na wizycie okazało się ,że poroniłam to skierował mnie do szpitala tam(pomimo,że miał dyżur) nie zainteresował się mną zupełnie.Koleżance prawie przeoczył martwą ciążę. Nie polecam zupełnie.Gabinet słabo wyposażony,pacjent musi dyktować dane do zwolnienia, brak programu do wypisywania recept, woła o książeczkę RUM, która już od stycznia nie obowiązuje.Usługa nie jest adekwatna do ceny. Nie polecam. Na kontrolę po poronieniu pójdę do dr Wasilewskiego.