dr n. med. Mirosław Niewolin

Mimo wielu nieprzychylnych opinii o doktorze zdecydowałam, że w mojej trudnej historii(stan po 3 CC) będzie to odpowiedni lekarz , by się mną zająć. 40 letnia praktyka w tym zawodzie bardzo mnie przekonała. I się nie pomyliłam. Lekarz bardzo miły, konkretny,tak wszystko cierpliwie tłumaczył jak dziecku w przedszkolu. Znam dziewczynę, która była u doktora na wizycie i obraziła się, następnie opisała go w internecie jaki to doktor jest chamski itd. tylko dlatego, że zwrócił uwagę na jej otyłość ( około 160 kg) . I myślę, że tu za bezpośredniość doktor łapie negatywne opinie. Ja polecam z całego serca.

Jak dla mnie zero kompetencji. Trafiłam do szpitala z silnymi krwawieniami, usłyszałam że taki mój urok(oczywiście doktora żarty), nic nie zalecił, kazał wracać do domu. Z silną anemią po 3 miesiacach okazało się że to nie taki mój urok a nowotwór złośliwy. Żeby nie inny lekarz pewnie bym już nie żyła

Bardzo dobry lekarz, świetne podejście do pacjentki - mimo strachu przed porodem udało mu się podejść do wszystkiego z humorem , blizna po cesarce prawie niewidoczna polecam martyna

Trafiłam do szpitala w Lęborku w 5 tyg. ciąży z bólami podbrzusza i lekkim plamieniem. Pan Doktor najpierw ironicznie spytał, po co w ogóle pojechałam na urlop w ciąży (nie było ku temu żadnych przeciwwskazań), po czym, zanim mnie zbadał, usłyszałam, że „nikt nie wymyślił leku na poronienie”. Zrobił mi usg, które trwało może z 2 min., stwierdził, że wszystko jest Ok, ale dodał, żebym przypadkiem nie wracała do szpitala, jak już zacznie się poronienie, bo bez sensu w tak wczesnej ciąży. Ze łzami w oczach poprosiłam, żeby tak nie mówił, skoro na usg było wszystko w porządku...Od razu po wyjściu zaczęłam z narzeczonym szukać prywatnej placówki, bo bóle nie ustępowały. Po 3 godzinach przyjęła mnie Pani Doktor, okazało się, że jestem w trakcie poronienia. Zostałam dokładnie zbadana, dostałam skierowanie na niezbędne badania i wszystko zostało mi wytłumaczone. Nie polecam nikomu dr. Niewolina - może ciąży nie dałoby się podtrzymać, ale chodzi o samo podejście do pacjentki....zero empatii, zrozumienia, jakiegokolwiek wytłumaczenia.

Przyjeżdżam do Lęborka specjalnie z Gdyni, prowadził moje cztery ciąże. Świetny lekarz,polecam z całego serca.Nadal dojeżdżam na wizyty do Lęborka mając wielu specjalistów w trójmieście.

lekarz ktoremu warto zaufac jest wiarygodny mam do niego 100%zaufania polecam kazdej kobiecie w ciazy i nie tylko!SZKODA ZE ZNOWU WYJECHAL

ZWYCZAJNY LEKARZ GINEKOLOG, ale jak ktoś oczekuje AKTORA, to niech się rozkraczy przed dr Hausem!

Nie polecam tego lekarza!!!! Może i wiedze jakas tam ma, ale jest nie mile dowcipny i chyba bardziej nastawiony na kase niz na rzetelne leczenie czy prowadzenie ciaży! Jak rodzisz i on ma dyżur to sie nawet nie zainteresuje tylko wydobywa z siebie jakieś głupie żarty. No a na wizycie prywatnej kase i to duzą jak na Lębork bierze bez wahania!!! Nie wiem ale ten lekarz to zaufania nie wzbudza :-(

SUPER LEKARZ -SOLIDNY,UPRZEJMY I CZASAMI ZA DUŻO GADA-ALE POLECAM ZDECYDOWANIE.

SUPER LEKARZ -SOLIDNY,UPRZEJMY I CZASAMI ZA DUŻO GADA-ALE POLECAM ZDECYDOWANIE.

Pan doktor, uprzejmy, wykonał mi badanie usg oraz wyjaśnił wszystko co było widać na ekranie. jednakże moim zdaniem koszt badania był zbyt duży oraz przepisał mi krem za 95 zł. Uważam, że taką samą obsługę miałam na książeczkę i żałuję, że poszłam. Wyrzuciłam tylko pieniądze. Czyli cała moja przyjemność badania (miałam podejrzenie zapalenia) kosztowała mnie 270 zł.