dr n. med. Mirosław Niewolin

Najlepszy -z humorem,budzący zaufanie.Chodzę ja i moje 2 siostry.I też poroniłam-ale przecież to jego wina.Więc nie wylewaj pomyj na jego głowę.Jakby się dobrze skończyło- urodzeniem zdrowego dziecka -to by był najlepszy,a że poroniłaś -widocznie tak musiało być.Wasielewski-byłam i nigdy więcej,zdecydowanie nie polecam.

Poszłam do tego lekarza, ponieważ słyszałam wiele dobrego o tym lekarzu.Po pirwszej prywatnej wizycie zmieniłam zdanie.Udaje luzaka, dowcipy nie na miejscu.Zwierzyłam się ,że jestem po in vitro to wpisał mi do książeczki ciążowej. Dopiero po mojej uwadze,że tego sobie nie życzę, bo to taka sama ciąża jak inne to wziął i założył nową.Żart,że wzięłam pożyczkę w Providencie na in vitro był nie na miejscu. Chaotyczny, podałam mu wszystkie badania, które robiłam to okazało się ,że wyniku toksoplazmozy nie wpisał.Zlecił mi badania a przy następnej wizycie pytał się o wynik badania, którego zapomniał mi zlecić.Okazało się ,że koleżanki płaciły za wizytę mniej niż ja.Po miesiącu na wizycie okazało się ,że poroniłam to skierował mnie do szpitala tam(pomimo,że miał dyżur) nie zainteresował się mną zupełnie.Koleżance prawie przeoczył martwą ciążę. Nie polecam zupełnie.Gabinet słabo wyposażony,pacjent musi dyktować dane do zwolnienia, brak programu do wypisywania recept, woła o książeczkę RUM, która już od stycznia nie obowiązuje.Usługa nie jest adekwatna do ceny. Nie polecam. Na kontrolę po poronieniu pójdę do dr Wasilewskiego.

Wybitny fachowiec. Jedyny na oddziale.który rozmawia z pacjentką,tłumaczy co się dzieje i jakie będzie dalsze leczenie. Jest na każde wezwanie. Uprzejmy i kulturalny.

Zbyt malo czasu poswieca pacjentce. Usg plowkowe trwalo 5 min. Wizyta zbyt krotka, pan dr sie spieszy. I to jest wada

SWIETNY LEKARZ, PROFESJONALISTA.MILY, UPRZEJMY.WIZYTA U NIEGO JEST RELAKSUJACA.POLECAM

Najlepszy lekarz ginekolog z jakim miałam doczynienia. Kompetentny, z poczuciem humoru, a co najważniejsze poświęca pacjentką odpowiednio dużo czasu w czasie wizyt. Polecam Go każdej przyszłej mamie ;-)

polecam tego lekarza, jest bardzo dobry i do tego ma poczucie humoru, przejmuje się losami pacjentek i bardzo pomaga.

lekarz, którego można polecić innym, dobry fachowiec

lekarz, którego można polecić innym, dobry fachowiec

jest bardzo kompetentnym i rzetelnym lekarzem. potrafi wszystko wytłumaczyć tak aby było zrozumiałe dla pacjentki.

polecam, bardzo mily i kompetentny lekarz

polecam, bardzo mily i kompetentny lekarz