dr n. med. Mirosław Niewolin

ZWYCZAJNY LEKARZ GINEKOLOG, ale jak ktoś oczekuje AKTORA, to niech się rozkraczy przed dr Hausem!

SUPER LEKARZ -SOLIDNY,UPRZEJMY I CZASAMI ZA DUŻO GADA-ALE POLECAM ZDECYDOWANIE.

SUPER LEKARZ -SOLIDNY,UPRZEJMY I CZASAMI ZA DUŻO GADA-ALE POLECAM ZDECYDOWANIE.

SWIETNY LEKARZ, PROFESJONALISTA.MILY, UPRZEJMY.WIZYTA U NIEGO JEST RELAKSUJACA.POLECAM

Nie polecam tego lekarza!!!! Może i wiedze jakas tam ma, ale jest nie mile dowcipny i chyba bardziej nastawiony na kase niz na rzetelne leczenie czy prowadzenie ciaży! Jak rodzisz i on ma dyżur to sie nawet nie zainteresuje tylko wydobywa z siebie jakieś głupie żarty. No a na wizycie prywatnej kase i to duzą jak na Lębork bierze bez wahania!!! Nie wiem ale ten lekarz to zaufania nie wzbudza :-(

jest bardzo kompetentnym i rzetelnym lekarzem. potrafi wszystko wytłumaczyć tak aby było zrozumiałe dla pacjentki.

polecam tego lekarza, jest bardzo dobry i do tego ma poczucie humoru, przejmuje się losami pacjentek i bardzo pomaga.

Zbyt malo czasu poswieca pacjentce. Usg plowkowe trwalo 5 min. Wizyta zbyt krotka, pan dr sie spieszy. I to jest wada

lekarz, którego można polecić innym, dobry fachowiec

lekarz, którego można polecić innym, dobry fachowiec

Najnormalniejszy z lekarzy ginekologów w Lęborku i do tego prawdziwy fachowiec.Bardzo żałuję ,że niestety wyjechał.Ale czekam być może jeszcze wróci i znowu uwierzę że są tacy prawdziwi lekarze.Z całego serca i z czystym sumieniem poleca.

To uprzejmy i kompetentny lekarz.Poważnie podchodzi do kobiecych problemów.Dzięki niemu moje dzieci przyszły na świat zdrowe.Polecam.