lekarz Piotr Lis

Polecam Pana Doktora. Podejście do pacjentki wzorowe!!! Co odróżnia Pana Doktora od innych lekarzy??? Nie jest to badanie- zapłata i do domu. Bardzo dużo czasu poświęcił na wytłumaczenie, rozwianiu moich wątpliwości.

Przyjechałam na wizytę z Warszawy, lekarz z polecenia. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Kompetentny, uprzejmy i zarazem zabawny. Atmosfera bezstresowa. Lekarz z powołania. Ma czas dla pacjenta. Dzięki Panu doktorowi rozwialam wszystkie swoje wątpliwości. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Piotra każdemu.

Lekarz na medal 🏅 Wszystko wytłumaczy, profesjonalny, delikatny,godny zaufania 🙂 Oby więcej takich lekarzy w naszym kraju.

Lekarz na medal 🏅
Wszystko wytłumaczy, profesjonalny, delikatny,godny zaufania 🙂
Oby więcej takich lekarzy w naszym kraju.

Profesjonalista! Miły, odpowiada na kazde pytania, kompetentny. Lekarz z powołania oraz godny polecenia! Zawsze kiedy cos sie dzieje mozna liczyc na chociazby porade.

Kompetentny, miły, zabawny i przede wszystkim lekarz z powołania! Odpowie na każde pytanie, wszystko dokładnie wyjaśni. Bardzo zapobiegawczy. Wysyła na niezbędne badania, jeśli ma jakieś wątpliwości. Co tu dużo mówić. Najbardziej profesjonalny ginekolog jakiego znam.

Polecam z całego serca, profesjonalne i rzeczowe podejście do tematu. Szybkie terminy, rzetelne odpowiedzi na zadawane pytania. Oby więcej takich lekarzy. Pozdrawiam i dziękuję.

Godny Polecenia lekarz. Ostrożny,delikatny i nie owija w bawełnę jak reszta lekarzy . Przeprosi gdy cos zaboli . Wszystko porzadnie wytlumaczy . Od razu obdarzylam go zaufaniem. Lekarz na 5! 😉