lekarz Bartosz Kniażewski

2,7
2,5
2,5

Do doktora trafiłam w drugiej ciazy, choć pierwsza prowadził inny lekarz. Ale dziś już wiem ( 6 miesięcy po porodzie) że będę do dra Kniazewskiego tak długo chodzić póki to możliwe. W moim przypadku był/ jest bardzo miły, delikatny, dokładny.... Chętnie i wyczerpijaco odpowiada na pytania . I choć moja ciąża przebiegała prawidlowo, to czułam, że choćby nie wiem co się działo to pomoże mi. Jego doswiadczenie, wiedza i umiejętności są z pewnością autuem. I choć doskonale wiem, że leczy pacjentki za pieniądze, to nie daje tego odczuć. ( każdy z nas robi coś dla pieniądzy a nie po to by komuś tylko sprawić przyjemnosc) Cena za wizytę też wygorowana nie jest. I choć na swojej drodze miałam doczynienia z pięcioma lekarzami w przychodniach i kilkoma innymi w szpitalu- to dr Kniazewski najbardziej przypadł mi do gustu. I z pewnością ile pacjentek tyle opinii, to ja narzekac nie mogę. Do niego chodzę z przyjemnością (jak do żadnego innego lekarza) :)

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Nie polecam!Drugi raz nie zostałabym pacjentką.

Nie polecam!Drugi raz nie zostałabym pacjentką.

Niekompetentny, zapomina o badaniach, nie dopilnował wszystkich badań i skończyło się nieszczęściem

B dobry specjalista,wspaniały fachowiec. Polecam.

B dobry specjalista,wspaniały fachowiec. Polecam.

Nie godny zaufania, często zapomina o badaniach, momentami opryskliwy

Nie godny zaufania, często zapomina o badaniach, momentami opryskliwy