lekarz Bartosz Konowalski

Urolog

3,3
3,5

lek Bartosz Konowalski oprócz niezbędnych /co jest oczywiste / fachowych kompetencji medycznych posiada cechy. na które inni lekarze nie zwracają uwagi, nie mając na to czasu lub z innych powodów. Wszystkie w/w elementy wizyty/oceniłem je b. wysoko/są b. ważne , tylko wtedy gdy cechuje je szczerość, nie tyle uprzejmość, co fachowość wyrażona możliwie najmniejszą ilością słów, które całkowicie przekonają pacjenta, że na pewno jestem "w dobrych rękach". Temu też służy możliwość/ trwającej . kilka chwil rozmowy telefonicznej/ na zasadzie konsultacji a mającej na celu rozwianie jakichkolwiek wątpliwości. Tak właśnie jest w moich kontaktach z w/w lekarzem specjalistą. UWAGA! leczony jestem w Poradni Urologicznej.

Wizyta prywatna była parodią. Bez jakichkolwiek wyników próba diagnozy. Brak zainteresowania pacjentem- kiedy pacjent zaczął mówić o dolegliwościach usłyszał,, dziękuje, ale wizyta już się skończyła ". Nie polecam i na pewno więcej nie skorzystamy z ,,wiedzy" tego lekarza.

Moje doświadczenie z odbytej wizyty jest godne polecenia tego Specjalisty. Szeroki i dokładny wywiad diagnostyczny, zrobione usg oraz wizyta na której Pan Doktor ma czas dla pacjenta w dodatku fachowość połączona z empatią i życzliwością. Po dwóch wizytach u innych lekarzy, ten jako pierwszy był w stanie ukierunkować leczenie pod kątem przyjętej diagnozy i podać przyczyny jej występowania, co w moim przypadku znalazło niestety potwierdzenie w faktach. Serdecznie polecam

Tragedia. Pół roku leczył u mnie kamienie w nerce. Miałem trzy wizyty tylko na jednej chciało mu się zrobić usg. Na trzeciej wizycie uznał bez usg, że nerki są czyste i zakończył leczenie. Parę dni później miałem robione rtg kręgosłupa i wyszło między innymi, że w lewej nerce mam kamień 12mm. Teraz szukam sobie nowego lekarza, a dr.Konowalskiego każdemu odradzam.