lekarz Bartosz Konowalski

Urolog

2,7
2,3

Moje doświadczenie z odbytej wizyty jest godne polecenia tego Specjalisty. Szeroki i dokładny wywiad diagnostyczny, zrobione usg oraz wizyta na której Pan Doktor ma czas dla pacjenta w dodatku fachowość połączona z empatią i życzliwością. Po dwóch wizytach u innych lekarzy, ten jako pierwszy był w stanie ukierunkować leczenie pod kątem przyjętej diagnozy i podać przyczyny jej występowania, co w moim przypadku znalazło niestety potwierdzenie w faktach. Serdecznie polecam

Wizyta prywatna była parodią. Bez jakichkolwiek wyników próba diagnozy. Brak zainteresowania pacjentem- kiedy pacjent zaczął mówić o dolegliwościach usłyszał,, dziękuje, ale wizyta już się skończyła ". Nie polecam i na pewno więcej nie skorzystamy z ,,wiedzy" tego lekarza.

Tragedia. Pół roku leczył u mnie kamienie w nerce. Miałem trzy wizyty tylko na jednej chciało mu się zrobić usg. Na trzeciej wizycie uznał bez usg, że nerki są czyste i zakończył leczenie. Parę dni później miałem robione rtg kręgosłupa i wyszło między innymi, że w lewej nerce mam kamień 12mm. Teraz szukam sobie nowego lekarza, a dr.Konowalskiego każdemu odradzam.