lekarz Bartosz Paprotalekarz Bartosz Paprota - zdjęcie profilowe

lekarz Bartosz Paprota

Traumatolog, Ortopeda

3,5

Jestem specjalistą ortopedii i traumatologii specjalizującym się w leczeniu urazów sportowych kończyny dolnej, stawu barkowego oraz pourazowych zmian zwyrodnieniowych stawu kolanowego i biodrowego.
Od 2003 jestem lekarzem klubu piłkarskiego Pogoń Szczecin – pełniącym funkcję szefa sztabu medycznego. Od 2016 roku jestem licencjonowanym lekarzem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Od 2007 współpracuje z Domem Lekarskim. W latach 2000 – 2009 pracowałem na Oddziale Ortopedii w Zdunowie. W latach 2009 – 2019 pełniłem funkcję ordynatora Oddziału Ortopedii w Szpitalu w Pyrzycach.

Przynależność do towarzystw:

- The European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy (ESSKA 2000)
- The International Society of Arthroscopy, Knee Surgery and Orthopaedic Sports Medicine (ISAKOS)

Ważniejsze staże:

5-tygodniowy staż w The Sports Medicine Institute for Athletes w Hospital for Special Surgery, 2008, New York, USA (Dr Robert Marx).

3-miesięczny staż w Carolina Medical Center w Warszawie, 2009 (Dr Robert Śmigielski).

3-tygodniowy staż w Sports Medicine in Iowa City, 2010 USA (Dr Annunziato Amendola).

1-tygodniowy staż w Southern California Orthopedic Institute w Los Angeles, 2011, USA (Dr Richard Ferkel).

Świetny specjalista, rozwiazał moje problemy ze stawem kolanowym których nabawiłem się jeszcze w młodości. Polecam...

Lekarz super,po wielu wizytach u innych w końcu trafna diagnoza.

Lekarz super,po wielu wizytach u innych w końcu trafna diagnoza.

tylko kasa się liczy nawet jak przydziesz się po recepte ,bez badania to i tak zapłacisz jak za normalną wizytę